шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CW63 Fast за ціною від 399 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco CW63 Fast

Вага (г): 55; Габарити (мм): 57x5; Довжина кабелю (м): 1.2; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
1.2 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
57x5 мм
Вага
55 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 399  до 621 грн.
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW63 Fast Qi2 magnetic wireless fast charger White
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Hoco CW63 Fast magnetic 15w wireless charger white
AKS.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW63 Fast Qi2 magnetic wireless fast charger білий
MAUDAU (Київ)
553 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CW63 Fast Qi2 magnetic 15W (White) (243409)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Заряджання Qi HOCO Fast Qi2 magnetic wireless fast charger CW63 |1.2m, 15W Max, 2A|
MAUDAU (Київ)
621 грн.
← купити
Зарядне бездротове пристрій Hoco CW63 Qi2 Magnetic 15W 1.2М Білий
Rozetka.ua (Київ)
491 грн.
← купити
Зарядка Hoco CW63 магнітна швидка Qi2 для смартфонів біла
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW63 Fast Qi2 magnetic wireless fast charger
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CW63 Fast Qi2 magnetic wireless fast charger white
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CW63 Fast, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CW63 Fast. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CW63 Fast у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія