шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco AC15 Walker за ціною від 599 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco AC15 Walker

Вага (г): 138; Габарити (мм): 68x55x52; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: адаптер для подорожей (travel adapter)
Колір
Тип
адаптер для подорожей (travel adapter)
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
68x55x52 мм
Вага
138 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.

від 599  до 911 грн.
Універсальний зарядний пристрій Hoco AC15 Walker Three-Port PD20W(1C2A) Universal Conversion Charger Black
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Мультифункціональний мережевий адаптер Hoco AC15 QC3.0+ PD 20W (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Мережевий універсальний перехідник Hoco AC15 Walker PD20W+QC3.0 (2USB-A/1C) (EU) Black
MAUDAU (Київ)
687 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco AC15, 2 USB, Type-C, 20W, чорний
Rozetka.ua (Київ)
734 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco AC15, 2 USB, Type-C, 20W, чорний
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco AC15 2USB 1Type-C 1Socket 20W зі змінними вилками стандартів EU / UK / US / AUS, Black
Rozetka.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Мережевий універсальний перехідник HOCO AC15 Walker PD20W+QC3.0 (2USB-A/1C) (EU) (Black) (250875)
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Універсальний зарядний пристрій HOCO AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) Universal conversion charger Black (6942007607773)
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Універсальний зарядний пристрій Hoco AC15 Walker Three-Port PD20W(1C2A) Universal Conversion Charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник для розеток HOCO Walker three-port PD20W universal conversion charger AC15 |2USB/Type-C| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco AC15 Walker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco AC15 Walker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco AC15 Walker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія