шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco CS61A Bright за ціною від 194 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CS61A Bright

Вага (г): 72; Габарити (мм): 76x47x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x47x30 мм
Вага
72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
19 січня 2026, 14:52 #
Переваги:Функціонал. З S25 Ultra робить на повну

Недоліки:За цю ціну нічого

Коментар:За 400 грн + кабель, дуже непогано, але подивимось скільки буде працювати

Автор:TeNa

f8 березня 2026, 09:53
500грн без доставки
від 194  до 459 грн.
Hoco CS61A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS61A Bright Black (6942007638425) 6942007638425
FOXTROT.UA (Київ)
204 грн.
← купити
HOCO CS61A Bright PD30W+QC3.0 (EU) Black (6942007638425) CS61ABrightPD30W+QC3.0(EU)Black(6942007638425)
COMFY.ua (Київ)
215 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Bright charger CS61A 1USB/1Type-C, 30W/3A Black (000011129)
One-click.com.ua (Дніпро)
194 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Bright charger CS61A |1USB/1Type-C, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
400 грн.
← купити
Мережевий адаптер HOCO CS61A Bright Charger USB/Type-C 30W/3A, чорний
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS61A 1USB/1USB-C PD/QC 30W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
223 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS61A, 1USB, 1Type-C, PD, QC 30W, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
303 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Bright charger CS61A |1USB/1Type-C, 30W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS61A GaN PD30W / 3A USB+Type-C із швидкою зарядкою + кабель Type-C-Lightning Black
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS61A Bright, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS61A Bright. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS61A Bright у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія