шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ2 Flash за ціною від 479 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Hoco CQ2 Flash

Вага (г): 229; Габарити (мм): 175x130x30; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 3; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
3 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
175x130x30 мм
Вага
229 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 479  до 1 397 грн.
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3 в 1 Black 5-15W QI 3А (6942007602327)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3in1 (Black)
Skay.ua (Одеса)
829 грн.
← купити
Зарядка Qi Hoco Flash folding 3-in-1 wireless fast charger CQ2 (Sam Watch / phone / earphone, 15wqi, 27w Type-C)
MAUDAU (Київ)
1 136 грн.
← купити
HOCO Hoco CQ2 3in1 Black 45370
Kvshop.com.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Зарядка Qi HOCO Flash folding 3-in-1 бездротовий швидкий режим CQ2 (SAM Watch/phone/earphone, 15WQi, 27W Type-C) 4757008
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Зарядний пристрій бездротовий — підставка 3-в-1 для телефона годинника навушників — Hoco CQ2 чорний
MAUDAU (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3в1 чорний
MAUDAU (Київ)
1 010 грн.
← купити
Бездротова зарядка Qi Hoco Flash folding 3-in-1 wireless fast charger CQ2 27Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3в1 (SAM Watch/phone/earphone, 15WQi, 27W Type-C) black
Rozetka.ua (Київ)
932 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3в1 (SAM Watch/phone/earphone, 15WQi, 27W Type-C) black
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ2 Flash, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ2 Flash. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ2 Flash у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія