шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N74 Speed за ціною від 276 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco N74 Speed

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 276  до 604 грн.
Hoco N74 20w PD USB-C fast charger black
AKS.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N74 Speed ultra-thin PD25W (1USB-C) White
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
МЗП Hoco N74 Speed ultra-thin PD25W (1USB-C) White
MAUDAU (Київ)
280 грн.
← купити
МЗП Hoco N74 Speed ultra-thin PD25W (1USB-C) White IS-000000817672
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
521 грн.
← купити
Блок живлення HOCO N74, 25 Вт, USB TypeC, ультратонкий дизайн, чорний
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N74 Speed Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Hoco N74 25w PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Speed single-port PD ultra-thin charger set N74 |1Type-C, 25W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
484 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Speed single-port PD ultra-thin charger N74 |1Type-C, 25W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
440 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N74 Type-C PD 25W білий
MAUDAU (Київ)
452 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N74 Speed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N74 Speed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N74 Speed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія