шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS92A Leader за ціною від 126 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco CS92A Leader

Вага (г): 41; Габарити (мм): 88x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; індикатор роботи; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x42x26 мм
Вага
41 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40 грн.    до  300 грн.

від 126  до 302 грн.
Hoco CS92A 18w QC3.0 USB-A fast charger Black
AKS.ua (Київ)
144 грн.
← купити
МЗП Hoco CS92A Leader 18W+QC3.0 (1USB-A) Black
MAUDAU (Київ)
126 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS92A Leader 18W+QC3.0 (1USB-A) (Black) (243584)
Rozetka.ua (Київ)
139 грн.
← купити
Hoco CS92A 18w QC3.0 fast charger + micro USB cable black
AKS.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Hoco CS92A 18w QC3.0 USB-A fast charger + USB-A - Type-C cable Black
AKS.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS92A 18W QC3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв + кабель Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS92A 18W QC3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Home Charger 2.1A 1U Micro Cable (1m) Hoco CS92A
Rozetka.ua (Київ)
241 грн.
← купити
Мереживий адаптер HOCO CS92A 18W з швидкою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Мереживий адаптер HOCO CS92A 18W з швидкою зарядкою та кабелем Type C
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS92A Leader, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS92A Leader. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS92A Leader у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія