шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BC60 Hero за ціною від 226 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Borofone BC60 Hero

Габарити (мм): 80x45x35; дисплей; індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП + FM трансмітер
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x45x35 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 226  до 880 грн.
Borofone ФМ-модулятор Borofone BC60 Hero 35W (2USB-A/1C) Black
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Borofone BC60 Hero 35w PD 2xUSB-A/USB-C ports car charger black
AKS.ua (Київ)
229 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC60 Hero 35W(1A1C) car BT FM transmitter Black
Rozetka.ua (Київ)
423 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC60 Hero 35W(1A1C) car BT FM transmitter Black (6941991121388)
Rozetka.ua (Київ)
280 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC60 Hero 35W(1A1C)
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
FM-трансмітер BOROFONE BC60 35W Black
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BC60, USB автозарядка в прикурювач для смартфона
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC60 Hero 35W(1A1C) car BT FM transmitter Black (6941991121388)
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
Автомобільний FM модулятор MP3 з Bluetooth - Borofone BC60 Black (789302)
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій з FM-модулятором BOROFONE BC60 35W BT FM transmitter, Black
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BC60 Hero, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BC60 Hero. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BC60 Hero у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія