шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Epik (тип)
бездротова зарядка
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Epik Charging Soft Case за ціною від 359 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Epik Charging Soft Case

Габарити (мм): 70x47x18; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Зон зарядки: 1; Тип: тільки для смарт годинників
Колір
Тип
тільки для смарт годинників / + павербанк /
Зон зарядки
1
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик / + силікон /
Габарити
70x47x18 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 359  до 769 грн.
EpiK Бездротовий зарядний пристрій EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 40/41mm 1200 mAh Midnight Blue
MTA.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Портативний ЗП Charging Soft Case for Apple Watch 49mm 1200 mAh Brown
MAUDAU (Київ)
367 грн.
← купити
Портативний ЗП Charging Soft Case for Apple Watch 49mm 1200 mAh Midnight Blue IS-000000742841
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
586 грн.
← купити
Портативний ЗП Charging Soft Case for Apple Watch 40/41mm 1200 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
409 грн.
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 40/41mm 1200 mAh Moon White
MTA.ua (Київ)
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 44/45mm 1200 mAh Brown
MTA.ua (Київ)
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 49mm 1200 mAh Brown
MTA.ua (Київ)
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 49mm 1200 mAh Midnight Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 44/45mm 1200 mAh Moon White
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
EpiK Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника EpiK Charging Soft Case for Apple Watch 49mm 1200 mAh Moon White
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Epik Charging Soft Case, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Epik Charging Soft Case. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Epik Charging Soft Case у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія