шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS76A Source за ціною від 151 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Borofone BAS76A Source

Вага (г): 71; Габарити (мм): 88x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x42x26 мм
Вага
71 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 151  до 476 грн.
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger white
AKS.ua (Київ)
188 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS76A Source PD30W+QC3.0 charger set(C to iP) White 6941991122903
Comtrading.ua (Київ)
476 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS76A Source PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
189 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS76A Source PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000819521
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
446 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS76A Source PD30W+QC3.0 charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS76A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS76A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS76A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія