шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни88Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A77 Mini PD30W за ціною від 399 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Acefast A77 Mini PD30W

Вага (г): 48; Габарити (мм): 71x34x34; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
71x34x34 мм
Вага
48 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 399  до 1 295 грн.
Acefast Адаптер живлення для телефона Acefast A77 MINI Black PD30W GAN USB-C
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
AceFast A77 mini 30w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Acefast 6974316282662
Mallprix.com (Київ)
402 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662) 6974316282662
Brain.com.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662) 6974316282662
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662) 6974316282662
FOXTROT.UA (Київ)
521 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662) 6974316282662
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST PD mini GaN USB-C charger A77 1USB-C, 30W/3A Black (6974316282662)
One-click.com.ua (Дніпро)
440 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black 6974316282662
Comtrading.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Зарядний пристрій USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black Acefast 6974316282662
ШО (Київ)
599 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black 6974316282662
Allbattery.ua (Харків)
420 грн.
← купити
AceFast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662) USB-C30WGanA77miniFastChargerBlack(6974316282662)
COMFY.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A77 mini PD30W GaN USB-C charger чорний
MAUDAU (Київ)
536 грн.
← купити
Acefast A77 mini 30W USB-C Black (6974316282853) 6974316282853
Kvshop.com.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853) 6974316282853
Compx.ua (Київ)
636 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast А77 mini USB-C 30W + кабель USB-C White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Acefast Мережевий зарядний пристрій для телефона Acefast A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
MTA.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN + кабель USB-C White (6974316282853) 6974316282853
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Сетевое зарядное устройство с кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White 6974316282853
Allbattery.ua (Харків)
520 грн.
← купити
AceFast USB-C 30W Gan A77 mini + USB-C cable Fast Charger White (6974316282853) USB-C30WGanA77mini+USB-CcableFastChargerWhit
COMFY.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 1xUSB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662)
MAUDAU (Київ)
519 грн.
← купити
Acefast A77 mini 30W USB-C Black (6974316282662) 6974316282662
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast А77 mini USB-C 30W Fast Charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
550 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
583 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
468 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Зарядний пристрій з кабелем Type-C/Type-C 1.2 м Acefast A77 20 W білий (RZN-23099913)
Rozetka.ua (Київ)
864 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
758 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
833 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
824 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast A77 mini 30W Gan Fast Charger Чорне (LKMTR855205)
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A77 mini Type-C PD30W GaN Black
Rozetka.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A77 mini Type-C PD30W GaN Black
Rozetka.ua (Київ)
446 грн.
← купити
Адаптер мережний ACEFAST PD mini GaN USB-C charger A77 |1USB-C, 30W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
1 041 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN, Black
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W / QC3.0 2.5A cable Type-C to Type-C, White
Rozetka.ua (Київ)
861 грн.
← купити
Адаптер мережний ACEFAST PD mini GaN USB-C charger A77 |1USB-C, 30W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
558 грн.
← купити
Зарядний блок живлення Type-C ACEFAST A77 GaN 30 W чорний
Rozetka.ua (Київ)
700 грн.
← купити
Зарядний пристрій з кабелем Type-C/Type-C 1.2 м Acefast A77 20 W білий
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
1 014 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
502 грн.
← купити
Зарядне мережеве ACEFAST A77 mini PD30W GaN Type-C швидка зарядка для телефону/смартфону Android Чорний
Rozetka.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Acefast A77 Mini PD30W GaN + кабель USB-C Set C3-03 White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій Acefast A77 Mini PD30W GaN Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
487 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
606 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast GaN PD 30W USB-C Black (A77)
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 1xType-C A77 mini 30W Gan Fast Charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C Charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set C3-03 White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
762 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
612 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662) Acefast 6974316282662 925576
Rozetka.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
483 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
568 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
708 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White (6974316282853)
Rozetka.ua (Київ)
1 021 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
828 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
917 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
Rozetka.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 30W Gan A77 mini Fast Charger Black (6974316282662)
Rozetka.ua (Київ)
921 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A77 Mini PD30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A77 Mini PD30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A77 Mini PD30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія