шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Acefast B2 72W за ціною від 439 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acefast B2 72W

Вага (г): 46; Габарити (мм): 66x30x31; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 72; Макс. потужність (USB) (Вт): 36;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
36 Вт
Потужність (на всі порти)
72 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
66x30x31 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 439  до 1 157 грн.
Acefast Автомобільний адаптер для телефона Acefast B2 Black (AFB2B) 72W dual USB-C metal car charger
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Acefast 6974316280361
Mallprix.com (Київ)
487 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B2 72W 2xUSB-C Black (6974316280361) 6974316280361
FOXTROT.UA (Київ)
639 грн.
← купити
AceFast B2 72W dual USB-C (6974316280361) B272WdualUSB-C(6974316280361)
COMFY.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Acefast B2 Black (AFB2B) 72W dual USB-C metal car charger
Soho.com.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 2xUSB-C 72W car adapter metal (6974316280361) 6974316280361
Brain.com.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B2 72W Black (AFB2B) AFB2B
Ktc.ua (Рівне)
799 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 2xUSB-C 72W car adapter metal (6974316280361) 6974316280361
Itbox.ua (Київ)
← купити
Acefast B2 Fast Charge Car Charger 72W Black (AFB2B) 4488600
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B2 72W dual USB-C metal car charger (6974316280361)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B2 72W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B2 72W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B2 72W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія