шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast B17 95W за ціною від 569 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Acefast B17 95W

Вага (г): 83; Габарити (мм): 134x50x34; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); дисплей; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Потужність (на всі порти) (Вт): 95; Макс. потужність (USB) (Вт): 65
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
95 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований) / 2 шт. /
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
134x50x34 мм
Вага
83 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 569  до 1 196 грн.
AceFast B17 95w PD/QC4+ USB-A/USB-C ports car charger + USB-C cable Black
AKS.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W car charger with telescopic cable Black 6974316285946
Comtrading.ua (Київ)
784 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W car charger with telescopic cable Black (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
670 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W car charger with telescopic cable Black
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W автомобільний зарядний пристрій (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W car charger with telescopic cable Black (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 з телескопічним кабелем Black
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W car charger with telescopic cable Black (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
616 грн.
← купити
Автомобільне зарядне пристрій Acefast B17 95W Black (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B17 95W автомобільний зарядний пристрій (6974316285946)
Rozetka.ua (Київ)
1 196 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B17 95W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B17 95W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B17 95W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія