шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast B7 45W за ціною від 439 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Acefast B7 45W

Вага (г): 40; Габарити (мм): 73x34x34; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 27;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
27 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Габарити
73x34x34 мм
Вага
40 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 439  до 881 грн.
Acefast Автомобільний адаптер для телефона Acefast AFB7B Black metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display
MTA.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Acefast AFB7B Black metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display
Soho.com.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display (AFB7B)
Rozetka.ua (Київ)
667 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W 2xUSB with digital display black
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
АЗП Acefast B7 metal car charger 45W (USB-A + USB-A) with digital display Чорний
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W (USB-A+USB-A) with digital display
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W 2xUSB with digital display black
Rozetka.ua (Київ)
881 грн.
← купити
Адаптер автомобільний AceFast B7 metal Car charger with digital display Вlack зарядний пристрій для телефона |2USB, 45W/5A,
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Адаптер - зарядний пристрій автомобільний AceFast B7 metal з дисплеєм 45W 5A чорний
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal Car charger 5A 45W Black
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B7 45W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B7 45W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B7 45W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія