шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Каталог /

Зарядний пристрій BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W за ціною від 479 грн.
Фото 4

Характеристики та опис BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W

Вага (г): 52; Габарити (мм): 40x21x21; Довжина кабелю (м): 1.4; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
1.4 м
Матеріал корпусу
метал
Габарити
40x21x21 мм
Вага
52 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 479  до 1 231 грн.
Baseus Автомобільний зарядний пристрій для телефона Baseus Tiny Star Mini Car Charger Black (C00035001121-00)
MTA.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Baseus Tiny Star Mini 30w PD USB-C ports car charger + USB-C cable Black (C00035001121-00)
AKS.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Автом. зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Type-C 30W (C00035001121-00) чорний
АЛЛО (Київ)
599 грн.
← купити
Baseus Tiny Star Mini Type-C 30W (C00035001121-00) TinyStarMiniType-C30W(C00035001121-00)
COMFY.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Автом. зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Type-C 30W (C00035001121-00) чорний
Mi.ua (Київ)
← купити
Автом. зарядний пристрій Baseus Type-C 30W (C00035001121-00)год C00035001121-00
Comtrading.ua (Київ)
1 231 грн.
← купити
Зарядний автомобільний Baseus (C00035001121-00) Tiny Star Mini 30w PD USB-C швидка зарядка + вбудований кабель Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Car Charger Type-C+Type-C Cable Included 30 W C00035001121-00 Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Car Charger (C+C Cable Included) 30W чорний C00035001121-00
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
АЗП Baseus Tiny Star Mini Car Charger (C+C Cable Included) 30W Black C00035001121-00
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Tiny Star Mini 1C+C Cable 30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія