шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Enjoyment Pro за ціною від 539 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис BASEUS Enjoyment Pro

Вага (г): 73; Габарити (мм): 84x49x46; Довжина кабелю (м): 0.75; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
0.75 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
84x49x46 мм
Вага
73 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 539  до 1 258 грн.
Baseus Автомобільний зарядний пристрій для телефона Baseus Enjoyment Pro Car Charger C + Retractable C & iP Cable 60W Clust
MTA.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Baseus Enjoyment Pro 60w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + USB-C cable black (C00057802111-02)
AKS.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Car Charger USB-C Enjoyment Pro with Cable 60W Black (C00057802111-01)
Цифра (Київ)
873 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Car Charger Enjoyment Pro U Usb Retractable Cable USB-C 60W Black (C00057800111-00)
Stls.store (Київ)
939 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Pro Car Charger Type-C+Retractable Type-C Cable 60W Black (C00057802111-01)
Skay.ua (Одеса)
559 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Pro USB with Retractable Cable USB Type-C 60W (C00057800111-00) Black C0005
Telemart.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Pro Car Charger USB 60W with Retractable Cable USB-C/Lightning Black (C0005
Ktc.ua (Рівне)
909 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Pro Car Charger Type-C+Retractable Type-C Cable 60W C00057802111-01 Black
MAUDAU (Київ)
699 грн.
← купити
Baseus Enjoyment Pro 60W Car charger Black (C00057802111-01) Зарядний пристрій Enjoyment Pro 60W Car charger Black (C0005780
Kvshop.com.ua (Київ)
697 грн.
← купити
Зарядка для телефонів в авто Baseus Enjoyment Pro Car Charger USB + Retractable C & iP Cable 60W
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Enjoyment Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Enjoyment Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Enjoyment Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія