шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Proove (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільне ЗП + FM трансмітер
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Proove Flash 60W за ціною від 649 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Proove Flash 60W

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 649  до 951 грн.
Proove Автомобільний адаптер для телефона Proove Flash 60W (2Type-C + USB) Black
MTA.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Proove Flash 60w PD 2xUSB-C/USB-A ports car charger black (CCFL60111201)
AKS.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Proove Car Charger Flash USB+2xUSB-C 60W Black (CCFL60111201)
Цифра (Київ)
649 грн.
← купити
Зарядний пристрій Proove Car Charger Flash USB+2xUSB-C 60W Black (CCFL60111201)
Stls.store (Київ)
← купити
АЗП Proove Flash 60W (2Type-C + USB) (600770001) чорний
АЛЛО (Київ)
← купити
АЗП Proove Flash 60W (2Type-C + USB) (Black) CCFL60111201
Jabko.ua (Львів)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash (QC+PD) 2хType + USB 60W чорний
Citrus.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash USB + 2 x USB Type-C 60W (CCFL60111201) Black CCFL60111201
Telemart.ua (Київ)
678 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 60W Black (CCFL60111201) CCFL60111201
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Proove Flash 60W (2Type-C + USB) Black (CCFL60111201) Flash60W(2Type-C+USB)Black(CCFL60111201)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Flash 60W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Proove Flash 60W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Proove Flash 60W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія