шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 30W за ціною від 469 грн.
Фото 25

Характеристики та опис BASEUS Cube Pro 30W

Вага (г): 47; Габарити (мм): 52x30x30; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
52x30x30 мм
Вага
47 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 469  до 1 283 грн.
Baseus Baseus Cube Pro Fast 30w USB-C fast charger black (CCXF000301)
AKS.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus Cube Pro Fast Charger USB Type-C 30W Black (CCXF000301)
MTA.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Baseus Cube Pro Fast Charger 1C 30W EU Black (CCXF000301) CubeProFastCharger1C30WEUBlack(CCXF000301)
COMFY.ua (Київ)
735 грн.
← купити
МЗП Baseus Cube Pro Fast Charger PD30W (1USB-A/1C) (P10111404) Moon White
MAUDAU (Київ)
769 грн.
← купити
МЗП Baseus Cube Pro Fast Charger PD30W (1USB-A/1C) (P10111404) Cluster Black IS-000000805571
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
913 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 1C 30W EU Black (CCXF000301) CCXF000301
Compx.ua (Київ)
722 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 1C 30W EU Black (CCXF000301)
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus Cube Pro Fast Charger USB Type-C 30W White (CCXF000302)
MTA.ua (Київ)
← купити
МЗП Baseus Cube Pro Fast Charger PD30W (1USB-A/1C) (P10111404) Cluster Black
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Baseus Cube Pro Fast Charger PD30W (1USB-A/1C) (P10111404) Moon White IS-000000805572
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Cube Pro 30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія