шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни279Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 20W за ціною від 329 грн.
Фото 19

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Mini 20W

Габарити (мм): 47x28x28; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
47x28x28 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 329  до 1 048 грн.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger Type-C 20W White + кабель Type-C (P10110900213-01) 5583
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
589 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus OS-Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 20W EU White CCGN050102
Artline.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Baseus Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus (P10110900213-01) GaN5 Fast Charger (mini) Type-C (тато) - Type-C (та
MTA.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Baseus GaN5S 20w PD USB-C home charger black (P10162503113-00)
AKS.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5S Fast Charger 20W Black (P10162503113-00)
Touch (Дніпро)
479 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger GaN5 mini 1C 20W White (CCGN050102)
Цифра (Київ)
474 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB-C GaN 5S 20W Black (P10162503113-00)
Stls.store (Київ)
501 грн.
← купити
Baseus CCGN050102
Mallprix.com (Київ)
375 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 FC mini 1C 20W (CCGN050101) чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (Mini) 1C 20W Blue (CCGN050103) CCGN050103
Skay.ua (Одеса)
549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Mini 20W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 20W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 20W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія