шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N41 Almighty за ціною від 269 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Hoco N41 Almighty

Вага (г): 54; Габарити (мм): 81x34x34; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x34x34 мм
Вага
54 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 269  до 749 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N41 Almighty PD20W + QC3.0 charger White
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Hoco N41 20w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Hoco N41 Almighty PD20W + QC3.0 charger White
Soho.com.ua (Київ)
269 грн.
← купити
МЗП Hoco N41 Almighty PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
334 грн.
← купити
МЗП Hoco N41 Almighty PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000711031
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
560 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N41 USB Type-C 20W 3A 20W 3A PD QC White
Rozetka.ua (Київ)
577 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Almighty charger N41 |1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
414 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning cable Almighty charger N41 |1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
498 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Type-C cable Almighty charger N41 |1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
463 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N41 Type-C to Type-C cable Almighty charger USB/USB Type-C 20W/3A White
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N41 Almighty, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N41 Almighty. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N41 Almighty у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія