шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco N46 Glorious за ціною від 228 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco N46 Glorious

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 228  до 629 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco N46 Glorious PD + QC3.0 20W White
Pocketstore.ua (Київ)
552 грн.
← купити
Hoco N46 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to USB-C cable blue
AKS.ua (Київ)
444 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Glorious N46 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (6942007635301)
One-click.com.ua (Дніпро)
283 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Glorious N46 |1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
442 грн.
← купити
Блок живлення HOCO N46 Glorious, 20Вт, Type-C і USB-A, швидке заряджання, білий
Rozetka.ua (Київ)
614 грн.
← купити
Hoco N46 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Hoco N46 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to lightning cable blue
AKS.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO Type-C to Type-C cable Glorious N46 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (6942007635349)
One-click.com.ua (Дніпро)
316 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Glorious N46 |1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
484 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N46 Type-C to Type-C cable Glorious USB/USB Type-C 20W/3A White
Rozetka.ua (Київ)
628 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N46 Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N46 Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N46 Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія