шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A73 PD20W за ціною від 314 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Acefast A73 PD20W

Вага (г): 39; Габарити (мм): 71x31x31; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
71x31x31 мм
Вага
39 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 314  до 829 грн.
Acefast Адаптер живлення для телефона Acefast A73 MINI Black PD20W GAN
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Acefast 6974316282648
Mallprix.com (Київ)
314 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A73 mini 20W USB-C Black
Justbuy.com.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A73 mini PD20W GaN USB-C charger Black (6974316282648) 6974316282648
FOXTROT.UA (Київ)
387 грн.
← купити
AceFast USB-C 20W Gan A73 mini Fast Charger Black (6974316282648) USB-C20WGanA73miniFastChargerBlack(6974316282648)
COMFY.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST A73 mini PD20W GaN USB-C charger Black 6974316282648
Comtrading.ua (Київ)
578 грн.
← купити
Зарядний пристрій USB-C 20W Gan A73 mini Fast Charger Black Acefast 6974316282648
ШО (Київ)
572 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 20W Gan A73 mini Fast Charger Black (6974316282648) 6974316282648
Brain.com.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast USB-C 20W Gan A73 mini Fast Charger Black (6974316282648) 6974316282648
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A73 mini PD20W GaN USB-C charger чорний
MAUDAU (Київ)
415 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A73 PD20W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A73 PD20W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A73 PD20W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія