шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N57 Full за ціною від 370 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco N57 Full

Вага (г): 81; Габарити (мм): 92x48x30; Довжина кабелю (м): 0.65; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
0.65 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
92x48x30 мм
Вага
81 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 370  до 689 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) Black with retracta
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Hoco N57 Full 20w GaN PD USB-C fast charger + USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
444 грн.
← купити
МЗП Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) Black
MAUDAU (Київ)
488 грн.
← купити
МЗП Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) White IS-000000790722
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
677 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) (White) (231279)
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) White with retracta
MTA.ua (Київ)
← купити
Hoco N57 Full 20w GaN PD USB-C fast charger + USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) White
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco N57 Type-C PD + кабель Type-C білий
MAUDAU (Київ)
503 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N57 Type-C PD + кабель Type-C чорний
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N57 Full, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N57 Full. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N57 Full у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія