шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N44 Biscuit за ціною від 360 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco N44 Biscuit

Вага (г): 50; Габарити (мм): 86x46x14; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x46x14 мм
Вага
50 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 360  до 808 грн.
Зарядний пристрій Hoco Biscuit single port charger N44 Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010642)
One-click.com.ua (Дніпро)
360 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Biscuit single port charger N44 |Type-C, QC/PD, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
540 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Type-C to Lightning cable Biscuit single port charger N44 30Вт USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit single port charger N44 Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010643)
One-click.com.ua (Дніпро)
421 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C cable Biscuit single port charger N44 Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010644)
One-click.com.ua (Дніпро)
394 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Biscuit single port charger N44 |Type-C, QC/PD, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
582 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N44 30W комплект із кабелем білий
MAUDAU (Київ)
619 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Biscuit single port charger N44 30Вт USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
715 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Type-C to Type-C cable Biscuit single port charger N44 30Вт USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
782 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Biscuit single port charger N44 |Type-C, QC/PD, 30W/3A| White
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N44 Biscuit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N44 Biscuit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N44 Biscuit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія