шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Brizoll W36-3 за ціною від 2279 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Brizoll W36-3

Країна походження бренду: Україна; Комплектація: кришка; використання в духовці; рифлене дно; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: немає; Матеріал ручок: чавун; Матеріал кришки: чавун; Матеріал сковороди: чавун; Висота стінок (см): 11.5; Товщина стінок (мм): 3.4;єм (л): 8; Об'
Колір
Тип
вок
Розмір
36 см
Об'єм
8 л
Товщина стінок
3.4 мм
Висота стінок
11.5 см
Вага
9.3 кг
Матеріал сковороди
чавун
Матеріал кришки
чавун
Матеріал ручок
чавун
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 279  до 3 115 грн.
Чавунна сковорода WOK з кришкою-сковородою гриль 8 л BR-W36-3-699
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 279 грн.
← купити
Сковорода чавунна Brizoll WOK з кришкою-сковородою 8 л (W36-3)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Чавунна сковорода WOK 8 л з кришкою-сковородою гриль та чохлом BR-W36-3CH-1109
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 759 грн.
← купити
Чавунна сковорода WOK з кришкою-сковородою гриль 8 л (W36-3)
Rozetka.ua (Київ)
2 507 грн.
← купити
Сковорода чавунна Brizoll WOK W36-3 8л 36 см
Rozetka.ua (Київ)
3 040 грн.
← купити
Чавунна сковорода WOK + кришка-сковорода гриль, 8 л (W36-3)
Rozetka.ua (Київ)
3 115 грн.
← купити
Чавунна сковорода WOK з кришкою сковородою гриль 8 л (4-13-W36-3)
Rozetka.ua (Київ)
2 510 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brizoll W36-3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Brizoll W36-3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Brizoll W36-3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія