шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Canon EOS R5 body

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари10+
Купити фотоапарат Canon EOS R5 body за ціною від 105383 грн.
Відео 65Фото 9

Характеристики та опис Canon EOS R5 body

Вага (г): 738; Габарити (мм): 138х98х88; Захист: захист від пилу та води; Матеріал корпуса: магнієвий сплав; Знімків на заряді (шт): 320; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi;яті: SD, SDHC, SDXC, CFExpress; Типи карт пам'яті; 2 слота для карт пам'
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
45
Максимальний розмір знімка
8192x5464 пікс.
Світлочутливість (ISO)
50-102400
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3.2 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
138х98х88 мм
Вага
738 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Сломать шаблон: первый обзор Canon EOS R5
ОглядиВ феврале этого года компания Canon объявила о выпуске новейшего полнокадрового 45-мегапиксельного беззеркального решения: EOS R5. Камера сразу привлекла к себе пристальное внимание благодаря 8K видео без кадрирования и множеству новых функций.
від 105 383  до 195 000 грн.
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body Black (4147C027)
Justbuy.com.ua (Київ)
108 840 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 4147C027
Moyo.ua (Київ)
152 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 body (4147C027) 4147C027
GRO (Київ)
107 709 грн.
← купити
Canon Eos R5 body (4147C027)
Цифра (Київ)
110 538 грн.
← купити
Canon Eos R5 body (4147C027)
Stls.store (Київ)
112 585 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027) UA
Touch (Дніпро)
149 999 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027) (Standard) 4147C027
Jabko.ua (Львів)
112 599 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 body Black (4147C027) 4147C027
Skay.ua (Одеса)
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027) EOS R5 Body (4147C027)
Denika.ua (Харків)
115 149 грн.
← купити
Canon EOS R5 Body
Horoshiy.com.ua (Київ)
195 000 грн.
← купити
Canon EOS R5 body (4147C027) EOSR5body(4147C027)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon Eos R5 body (4147C027) 4147C027
Openshop.ua (Київ)
111 728 грн.
← купити
Цифрова камера CANON EOS R5 Body (4147C027) 4147C027
Sota.store (Київ)
115 128 грн.
← купити
Canon EOS R5 Body 4147C027
Tv-project.com (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Soho.com.ua (Київ)
121 339 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 body (4147C027)
Smartmag.biz.ua (Львів)
105 383 грн.
← купити
Canon EOS R5 body (4147C027)
Mobileplanet.ua (Одеса)
109 633 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 body (4147C027)
Zhuk.ua (Київ)
110 092 грн.
← купити
Canon EOS R5 body 4147C027
ABCphoto.com.ua (Київ)
108 200 грн.
← купити
Фотокамера Canon EOS R5 Body (4147C027)
Tv-mir.com.ua (Київ)
106 939 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027) (4147C027)
Техно Їжак (Київ)
109 899 грн.
← купити
Беззеркальный фотоаппарат Canon EOS R5 Body (4147C027) 4147C027
Game-shop.com.ua (Київ)
110 799 грн.
← купити
Canon Фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
MTA.ua (Київ)
← купити
Canon EOS R5 body 4147C027
Kvshop.com.ua (Київ)
113 977 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 Body Black (4147C027AA)
Rozetka.ua (Київ)
111 149 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS R5 + RF 16 mm f/2.8 STM (4147C027RF16) 4147C027RF16
Moyo.ua (Київ)
159 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
115 299 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
114 899 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
112 265 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
116 699 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
127 390 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R5 Body (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
119 699 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 Body Black (4147C027)
Rozetka.ua (Київ)
112 370 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon EOS R5 body, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Canon EOS R5 body. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Canon EOS R5 body у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія