шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Acefast E31 за ціною від 799 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Acefast E31

Вага (кг): 0.42; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Секцій ніжок: 4; Максимальна висота (см): 177; За призначенням: для телефонів і екшн-камер; Розміщення: підлоговий; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для телефонів і екшн-камер
Максимальна висота
177 см
Секцій ніжок
4
Тип голівки
2D
Комплектується головкою
Пульт ДК
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
гумові
Вага
0.42 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 799  до 1 406 грн.
Штатив ACEFAST E31 Black (6974316284888) 6974316284888
FOXTROT.UA (Київ)
1 131 грн.
← купити
AceFast E31 Black (6974316284888) E31Black(6974316284888)
COMFY.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Штатив ACEFAST E31 selfie stick with automatic tripod Black (6974316284888) 6974316284888
Dendi.ua (Мукачево)
949 грн.
← купити
Штатив ACEFAST E31 selfie stick with automatic tripod чорний
MAUDAU (Київ)
1 121 грн.
← купити
Acefast Селфі-палиця Acefast E31 selfie stick with automatic tripod Black
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Селфі-монопод ACEFAST E31, selfie stick with automatic tripod, 1.71m, 4.7-6.9", black
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Селфі-монопод ACEFAST selfie stick with automatic tripod E31 |1.71m, 4.7-6.9"|
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Штатив - трипод ACEFAST E31 з пультом керування, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Селфі-монопод ACEFAST selfie stick with automatic tripod E31 |1.71m, 4.7-6.9"| Black
Rozetka.ua (Київ)
1 073 грн.
← купити
Селфі-монопод/штатив Acefast E31 Bluetooth 339-1777 мм для смартфонів 4.7–6.9" Black (22142)
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast E31, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Acefast E31. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Acefast E31 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія