шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Canon EOS RP body

Ціни104Опис Відгуки5Обговорення4Корисне9Аксесуари
Купити фотоапарат Canon EOS RP body за ціною від 27649 грн.
Відео 62Фото 13

Характеристики та опис Canon EOS RP body

Вага (г): 485; Габарити (мм): 133х85х70; Захист: захист від пилу та води; Матеріал корпуса: магнієвий сплав; Знімків на заряді (шт): 250; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac);яті: SD, SDHC, SDXC; Типи карт пам' Поворотний дисплей
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
26
Максимальний розмір знімка
6240x4160 пікс.
Світлочутливість (ISO)
50-102400 / режим auto 100-40000 ISO /
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
133х85х70 мм
Вага
485 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
3
отличная модель, очень понравилось
17 грудня 2021, 01:30 #
Переваги:Легкая! Она прям очень легкая! Я с ней прям не расстаюсь. РП + 50мм - это то что надо. После д610 это прям манюня. Быстрый автофокус, поворотный экран, вайфай и блюзуб. При работе как веб камера классно фокусируется по глазу. Фокус не хантит когда я меняю положение в кресле.

Недоліки:Масса ограничений: 4к плохо, ДД плохой - лучше не ошибайтесь вэкспозиции, автофокус по глазу не надежный, т.е. если позади человека будет свет, то камере сложно найти человека. Тихий режим спрятан и дает сильный ролинг шатер эффект. Выключатель слева, переднее колесо сверху, нет кнопки или чего-то под большим пальцем, где у р6 джойстик, умный режим фокуса слишком маленький. Автофокус по глазу на кнопку - отсутствует.

Коментар:Отличная камера для любителей. Если вам нужна компактная камера на каждый день для фото - это прям то что надо. Фокус по глаза спокойно успевает за моей дочкой с f/1.8. Вам абсолютно не нужен комп, чтоб переслать фотки в отпуске: вы просто садитесь кушать в кафе, а фотки вы подгружаете в общий чат в вайбере прямо из камеры. За счет блюзуба камерой легко управлять оставив ее на штативе, а с вайфай ее еще можно настраивать. В целом, камера выдает отличную картинку и ее камерные цвета вполне себе можно использовать прямо налету. Поле фокусировки на весь экран, так что можно спокойно поставить следящий автофокус навсегда и менять его лишь на слежение по глазу (U1 - по глазу, U2 - как-то по другому). Авто исо! С этим у меня были такие проблемы на фуджи и на никоне. Тут оно работает как надо: сначала замедляется выдержка, потом повышается исо, потом замедляется выдержка! И все! Я забыл про мануальный режим, т.к. камера сама может донастроится в сложных условиях, как яркое солнце и резкие тени от туч, а я лишь кручу экспокоррекцию выбирая подбирая нужную экспозицию по гистограмме.

Автор:Артем Artem  пользуюсь Canon EOS RP body кілька місяців

хорошая модель, понравилось
15 листопада 2021, 11:57 #
Переваги:Лёгкий, цепкий автофокус, прекрасно работает со сторонними старыми линзами

Недоліки:Батарея слабовата, надо брать вторую, но оригинальную.динамический диапазон прям впритык, рабочее ISO 1600, условно рабочее 3200.

Коментар:Камера отличная для тех, кто не снимает свадьбы!
Для остального-оптимальна. Можно заряжать по Power Delivery (правда в это время нельзя фотографировать), или брать сразу вторую оригинальную батарею. Не оригинал не советую

Автор:Роман Атанов  пользуюсь Canon EOS RP body більше року

звичайна модель, нічого особливого
16 грудня 2023, 16:02 #
Переваги:Якість фото 9/10

Недоліки:На холоді розряджаеться як айфон

Коментар:Слабка батарея

Автор:Эммилия Киблицкая  пользуюсь Canon EOS RP body кілька місяців

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 27 649  до 53 774 грн.
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP + MT-ADP EF-EOS R Black (3380C041)
Justbuy.com.ua (Київ)
33 979 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA) 3380C193AA
Itbox.ua (Київ)
41 999 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS RP Body Black (3380C193AA) 3380C193AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Фотоапарат CANON EOS RP body (3380C193) 3380C193
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002) 3380C002
GRO (Київ)
28 679 грн.
← купити
Canon Eos Rp body (3380C002)
Цифра (Київ)
31 328 грн.
← купити
Canon Eos Rp body (3380C002)
Stls.store (Київ)
31 613 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Kit MT ADP EF-EOS R Black (3380C041)
Touch (Дніпро)
37 749 грн.
← купити
Canon 3380C193AA
Mallprix.com (Київ)
35 289 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (Black) (3380C002) (Standard) 3380C002
Jabko.ua (Львів)
31 699 грн.
← купити
Фотоаппарат Canon EOS RP body
Horoshiy.com.ua (Київ)
51 000 грн.
← купити
Цифр. фотокамера Canon EOS RP body (3380C193) UA 3380C193
Sota.store (Київ)
46 999 грн.
← купити
Canon EOS RP body (3380C193) EOSRPbody(3380C193)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon Eos RP MT Adp EF-EosR (3380C041) 3380C041
Openshop.ua (Київ)
38 362 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Redprice.sale (Львів)
34 596 грн.
← купити
Canon EOS RP kit RF 50mm f/1.8 STM 3380C002
ABCphoto.com.ua (Київ)
38 849 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C003)
Semtech.com.ua (Луцьк)
37 939 грн.
← купити
Canon EOS RP body black (3380C193)
Tehnomart.com (Київ)
49 981 грн.
← купити
Canon EOS RP Body Black (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
31 511 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002) EOS RP body black (3380C002)
Denika.ua (Харків)
35 532 грн.
← купити
Цифрова камера CANON EOS RP Body 3380C193AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP body Black (3380C002)
Soho.com.ua (Київ)
31 379 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 147 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
39 483 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Canon EOS RP body 3380C193
ШО (Київ)
51 274 грн.
← купити
Камера Canon EOS RP Body FAPCEOSRPBODY
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
44 744 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA) 3380C193AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP BODY RUK / SEE (3380C193)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 799 грн.
← купити
Canon EOS RP body (3380C193)
TEHNOS.UA (Київ)
43 239 грн.
← купити
Фотоапарат з адаптером для об'єктиву Canon EOS RP + MT ADP EF-EOS R (3380C041) (3380C041)
Техно Їжак (Київ)
38 899 грн.
← купити
Canon EOS RP body black (3380C002) 3380C002
Game-shop.com.ua (Київ)
29 499 грн.
← купити
Цифрова камера Canon eos rp Body (3380c193aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
36 937 грн.
← купити
Беззеркальной фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
MAUDAU (Київ)
32 836 грн.
← купити
Canon Фотоапарат Canon EOS RP body Black (3380C002)
MTA.ua (Київ)
← купити
Canon EOS RP body (3380C193) 3380C193
Kvshop.com.ua (Київ)
30 377 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Canon EOS RP body (3380C193)
Кібернетики (Київ)
← купити
Беззеркальной фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002) NW09259
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
30 977 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS EOS RP BODY (3380C193)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 649 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS RP body+адаптер EF-RF (3380C041) 3380C041
Moyo.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS RP + RF 16 mm f/2.8 STM (3380C193RF16) 3380C193RF16
Moyo.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS RP + RF 50mm f/1.8 STM (3380C193RF50) 3380C193RF50
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041) 3380C041
GRO (Київ)
38 009 грн.
← купити
Canon Eos Rp + Mt Adp EF-EOSR (3380C041)
Цифра (Київ)
36 958 грн.
← купити
Canon Eos Rp + Mt Adp EF-EOSR (3380C041)
Stls.store (Київ)
37 294 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Body Black (3380C002) UA
Touch (Дніпро)
32 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C002)
Touch (Дніпро)
28 729 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon Eos RP body black (3380C002) 3380C002
Openshop.ua (Київ)
31 826 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C003)
Timesport.com.ua (Львів)
37 933 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Timesport.com.ua (Львів)
34 593 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Tomdom.in.ua (Львів)
34 602 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Semtech.com.ua (Луцьк)
34 454 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Saren.com.ua (Львів)
34 419 грн.
← купити
Фотокамера Canon EOS RP body 3380C193
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Soho.com.ua (Київ)
39 519 грн.
← купити
Canon EOS RP body black (3380C002)
Tehnomart.com (Київ)
34 776 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Smartmag.biz.ua (Львів)
36 783 грн.
← купити
Canon EOS RP body black (3380C002)
Mobileplanet.ua (Одеса)
30 816 грн.
← купити
Canon EOS RP body 3380C002
ABCphoto.com.ua (Київ)
28 859 грн.
← купити
Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Mobileplanet.ua (Одеса)
36 929 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Zhuk.ua (Київ)
30 240 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Zhuk.ua (Київ)
37 800 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Tv-mir.com.ua (Київ)
36 702 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Canon EOS RP body (3380C193)
Tv-mir.com.ua (Київ)
45 585 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Canon EOS RP body (3380C193) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
36 001 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Zaua.store (Львів)
34 451 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C002) (3380C002)
Техно Їжак (Київ)
30 299 грн.
← купити
Цифрова камера CANON EOS RP Body Black (3380C002) 3380C002
Sota.store (Київ)
30 150 грн.
← купити
CANON EOS RP body + EF-RF (3380C041) 3380C041
Game-shop.com.ua (Київ)
38 099 грн.
← купити
Цифрова камера CANON EOS RP Body UA 3380C193AA
Sota.store (Київ)
34 545 грн.
← купити
Canon Цифрова фотокамера eos rp body 3380c193 3380c193
Tviy-Dim.com (Київ)
51 697 грн.
← купити
Canon EOS RP Kit Adapter EF-EOS R 3380C041
ABCphoto.com.ua (Київ)
36 673 грн.
← купити
Canon Фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
MTA.ua (Київ)
← купити
Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR фр-051262
Kvshop.com.ua (Київ)
38 977 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Canon EOS RP body (3380C193AA)
Кібернетики (Київ)
← купити
Цифрова камера Canon EOS RP Body (6722878) YC-6722878
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
34 476 грн.
← купити
Комплект Фотоапарат Canon EOS EOS RP BODY (3380C193) + Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005)
Rozetka.ua (Київ)
49 397 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body Black
Rozetka.ua (Київ)
33 099 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body Black + MT ADP EF-EOSR
Rozetka.ua (Київ)
38 799 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOSR (3380C041)
Rozetka.ua (Київ)
44 262 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002) G1157
Rozetka.ua (Київ)
31 299 грн.
← купити
Фотоаппарат Canon EOS RP Body black (3380C002) G1380
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body Black
Rozetka.ua (Київ)
34 662 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
34 699 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS RP Body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA)
Rozetka.ua (Київ)
47 041 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C002) [84211]
Rozetka.ua (Київ)
35 699 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Body Black (3380C002) UA [87423]
Rozetka.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP Kit MT ADP EF-EOS R Black (3380C041) [121450]
Rozetka.ua (Київ)
46 899 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Canon EOS RP body 3380C193 (3380C193)
Rozetka.ua (Київ)
53 774 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA)
Rozetka.ua (Київ)
41 491 грн.
← купити
Беззеркальной фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
39 971 грн.
← купити
Цифрова камера Canon EOS RP Body (6722878)
Rozetka.ua (Київ)
44 486 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA)
Rozetka.ua (Київ)
42 932 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP+MT ADP EF-EOSR
Rozetka.ua (Київ)
40 792 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002/3380C193AA)
Rozetka.ua (Київ)
34 578 грн.
← купити
Цифрова камера Canon EOS RP Body (6722878)
Rozetka.ua (Київ)
42 621 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP + MT ADP EF-EOS R
Rozetka.ua (Київ)
42 482 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
36 085 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS RP body black (3380C002)
Rozetka.ua (Київ)
29 140 грн.
← купити
Canon EOS RP + MT-ADP EF-EOS R Black (3380C041)
Rozetka.ua (Київ)
38 820 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS RP Body (3380C193AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon EOS RP body, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Canon EOS RP body. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Canon EOS RP body у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія