шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Canton Ergo 655 Center

Ціни6Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система Canton Ergo 655 Center за ціною від 32586 грн.

Характеристики та опис Canton Ergo 655 Center

Загальний частотний діапазон (Гц): 26 – 40000; Сумарна потужність (Вт): 110; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2.5; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг2.5
Чутливість88 дБ
Імпеданс8 Ом / мінімум 4 Ом /
Частота кросовера3 кГц
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність110 Вт
Загальний частотний діапазон26 – 40000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка180 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка180 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити центрального каналу (ВхШхГ)20.5х53х28.5 см
Вага10.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 32 586  до 37 434 грн.
Canton Ergo 655 Center Black
Mirakustiki.ua (Київ)
37 434 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу Canton Ergo 655 Center White
Saren.com.ua (Львів)
32 596 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу Canton Ergo 655 Center White
Rozetka.ua (Київ)
32 589 грн.
← купити
Canton Ergo 655 Center Wenge
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Canton Ergo 655 Center Cherry
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустична система центрального каналу Canton Ergo 655 Center White
Timesport.com.ua (Львів)
32 586 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canton Ergo 655 Center, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Canton Ergo 655 Center. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Canton Ergo 655 Center у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія