шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Canton GLE 10

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити акустична система Canton GLE 10 за ціною від 24598 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Canton GLE 10

Максимальна потужність підсилювача: 100; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: настінна
Колір
Призначеннядомашня
Розміщеннянастінна
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Імпеданс4 Ом
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача100 Вт / на канал, мінімальна — 60 Вт /
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка160 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)30x17x10 см
Вага7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  30000 грн.

від 24 598  до 28 815 грн.
Настінна акустика Canton GLE 10 (Black)
Musician.ua (Київ)
25 602 грн.
← купити
Акустичні колонки Canton GLE 10 Black
Redprice.sale (Львів)
27 227 грн.
← купити
Canton GLE 10 Pro White
Soundstudio.com.ua (Київ)
27 685 грн.
← купити
Настінна акустика Canton GLE 10 (White)
Musician.ua (Київ)
← купити
Настінна акустика Canton GLE 10 PRO (White)
Musician.ua (Київ)
28 815 грн.
← купити
Canton GLE 10 White
Soundstudio.com.ua (Київ)
24 598 грн.
← купити
Canton GLE 10 Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки Canton GLE 10 Black
Saren.com.ua (Львів)
27 234 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canton GLE 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Canton GLE 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Canton GLE 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія