шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Canton Vento 90

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система Canton Vento 90 за ціною від 205702 грн.
Відео 11Фото 18

Характеристики та опис Canton Vento 90

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор знизу; Загальний частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Сумарна потужність (Вт): 180; Максимальна потужність підсилювача: 340; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 4; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0 / залежно від комплектації /
Кількість динаміків3
Кількість смуг4
Імпеданс8 Ом
Частота кросовера0.17 / 3 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача340 Вт
Сумарна номінальна потужність180 Вт
Загальний частотний діапазон20 – 40000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор знизу
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка174 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка192 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)110x29x38 см
Вага29.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  270000 грн.

від 205 702  до 235 518 грн.
Canton Vento 90 Black High Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
214 098 грн.
← купити
Акустична система Canton Vento 90 Black
Portativ.ua (Київ)
← купити
Підлогова акустика Canton Vento 90 (Black)
Musician.ua (Київ)
← купити
Canton Vento 90 Black High Gloss
Soundstudio.com.ua (Київ)
205 702 грн.
← купити
Canton Vento 90 White High Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Canton Vento 90 Walnut Dark High Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Canton Vento 90 Walnut Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
235 518 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canton Vento 90, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Canton Vento 90. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Canton Vento 90 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія