шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Соковитискач Cecotec Strong Titanium 19000

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити соковитискач Cecotec Strong Titanium 19000 за ціною від 1984 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Cecotec Strong Titanium 19000

Вага (кг): 2.2; Габарити (см): 31x24x20; Матеріал корпуса: пластик; система "крапля-стоп"; Макс. оберти (об/хв): 19000; Управління: поворотний перемикач; Потужність (Вт): 650; Ємність для соку (л): 0.5; Тип: відцентрова
Колір
Тип
відцентрова
Ємність для соку
0.5 л
Потужність
650 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Управління
поворотний перемикач
Кількість швидкостей
2
Макс. оберти
19000 об/хв
Ширина отвору завантаження
65 мм
Функції
система "крапля-стоп"
Матеріал корпуса
пластик
Кругла горловина
Відсік для шнура
Габарити (ВxШxГ)
31x24x20 см
Вага
2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 984  до 4 245 грн.
Соковичавниця Cecotec Strong Titanium 19000
Цифра (Київ)
2 276 грн.
← купити
Соковичавниця Cecotec Strong Titanium 19000
Stls.store (Київ)
2 299 грн.
← купити
Cecotec CCTC-04080
Mallprix.com (Київ)
1 984 грн.
← купити
Соковижималка Cecotec Strong Titanium 19000 CCTC-04080 (8435484040808)
Click.ua (Київ)
← купити
Cecotec Cecotec CCTC-04080
Венкон (Київ)
2 759 грн.
← купити
Соковитискач CECOTEC Strong Titanium 19000 (CCTC-04080) CCTC-04080
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Соковижималка Cecotec Strong Titanium 19000 cctc-04080 (8435484040808)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 056 грн.
← купити
CECOTEC Strong Titanium 19000 (04080)
Tehnomart.com (Київ)
2 003 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний CECOTEC Strong Titanium 19000 (04080) UA CCTC-04080
Sota.store (Київ)
← купити
Соковижималка Cecotec Strong Titanium 19000 CCTC-04080 (8435484040808)
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cecotec Strong Titanium 19000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач Cecotec Strong Titanium 19000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач Cecotec Strong Titanium 19000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія