шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни98Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити соковитискач Mesko MS 4126 за ціною від 1280 грн.
Відео 3Фото 16

Характеристики та опис Mesko MS 4126

Вага (кг): 2.2; Матеріал корпуса: сталь; захист від випадкового ввімкнення; система "крапля-стоп";якоті; автоматичний викид м' Управління: поворотний перемикач; Потужність (Вт): 600; Ємність для соку (л): 0.45; Тип: відцентрова
Колір
Тип
відцентрова
Ємність для соку
0.45 л
Ємність для макухи
1.5 л
Потужність
600 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Управління
поворотний перемикач
Кількість швидкостей
2
Ширина отвору завантаження
65 мм
Функції
автоматичний викид м'якоті
система "крапля-стоп"
захист від випадкового ввімкнення
Матеріал корпуса
сталь
Кругла горловина
Вага
2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 280  до 2 897 грн.
Соковитискач Mesko MS 4126 grey 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 050 грн.
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 black
Цифра (Київ)
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 black
Stls.store (Київ)
2 071 грн.
← купити
Mesko MS4126B
Mallprix.com (Київ)
1 998 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126b
Redprice.sale (Львів)
2 164 грн.
← купити
Соковитискач MESKO MS 4126 black (MS4126B) MS4126B
FOXTROT.UA (Київ)
2 179 грн.
← купити
Mesko MS 4126 MS4126
COMFY.ua (Київ)
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 666 грн.
← купити
Меско MS 4126b
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 059 грн.
← купити
Соковитискач MESKO MS-4126G
Comtrading.ua (Київ)
2 131 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black MS4126B
ШО (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS4126B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS4126B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126
Zhuk.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126
Denika.ua (Харків)
1 916 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126 Grey
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 327 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS-4126G
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 901 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Black MS4126B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126
Foroom.com.ua (Київ)
1 280 грн.
← купити
Соковитискач центрифужний Mesko MS 4126 600 Вт нержавіюча сталь + контейнер для соку 0.45 л сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 838 грн.
← купити
Mesko Соковижималка Mesko MS 4126 Gray
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Grey ms4126g
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л 892805
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 065 грн.
← купити
Соковижималка відцентрова MESKO MS-4126B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 100 грн.
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 grey
Цифра (Київ)
1 763 грн.
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 grey
Stls.store (Київ)
1 781 грн.
← купити
Mesko MS4126G
Mallprix.com (Київ)
1 738 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126b
Tomdom.in.ua (Львів)
2 170 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126b
Saren.com.ua (Львів)
2 171 грн.
← купити
Соковитискач MESKO MS 4126 MS4126
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Zaua.store (Львів)
1 663 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Tomdom.in.ua (Львів)
1 669 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Saren.com.ua (Львів)
1 670 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Black MS4126Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126b
Timesport.com.ua (Львів)
2 161 грн.
← купити
МЕСКО MS4126
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 045 грн.
← купити
Соковижималка MESKO MS-4126B
Comtrading.ua (Київ)
2 176 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey MS4126G
ШО (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS4126G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS4126G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 black
Zhuk.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126b
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 167 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Timesport.com.ua (Львів)
1 660 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Grey MS4126G
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 932 грн.
← купити
Соковитискач центрифужний Mesko MS 4126 600 Вт нержавіюча сталь + контейнер для соку 0.45 л чорний
MAUDAU (Київ)
1 839 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 grey 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
MAUDAU (Київ)
2 189 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 black 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
MAUDAU (Київ)
2 237 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 black 600Вт/контейнер для соку-0,45л/контейнер для м'якоті-1,5л (MS4126B)
MAUDAU (Київ)
2 417 грн.
← купити
Соковижималка відцентрова 600 Вт Mesko MS 4126
MAUDAU (Київ)
1 752 грн.
← купити
Mesko Соковижималка Mesko MS 4126 Black
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Black ms4126b
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л 892806
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 110 грн.
← купити
Соковижималка центробіжна Mesko MS-4126G PG-MS4126G
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 799 грн.
← купити
Соковижималка відцентрова MESKO MS-4126G
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS-4126-black 600 Вт 4388542
Rozetka.ua (Київ)
2 186 грн.
← купити
Соковижималка відцентрова для цитрусових фруктів та овочів Mesko MS 4126 домашній електричний соковитискач на 600 Вт контейн
Rozetka.ua (Київ)
2 259 грн.
← купити
Соковижималка відцентрова для цитрусових фруктів та овочів Mesko MS 4126 Black домашній електричний соковитискач на 600 Вт к
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b 600Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 897 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b 600Вт SG-44
Rozetka.ua (Київ)
1 917 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий електричний Mesko MS 4126 600W black
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Rozetka.ua (Київ)
2 098 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey
Rozetka.ua (Київ)
2 410 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black
Rozetka.ua (Київ)
2 470 грн.
← купити
Соковитискач Кухонний Відцентровий Mesko Ms 4126b (381205)
Rozetka.ua (Київ)
2 679 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black 311558
Rozetka.ua (Київ)
2 519 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey 311559
Rozetka.ua (Київ)
2 458 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126b на 600Вт ефективності
Rozetka.ua (Київ)
1 698 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS-4126-blaСk 600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 205 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey
Rozetka.ua (Київ)
2 520 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black
Rozetka.ua (Київ)
2 583 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 grey 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Rozetka.ua (Київ)
2 518 грн.
← купити
Соковижималка центробіжна Mesko MS-4126G
Rozetka.ua (Київ)
2 194 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Rozetka.ua (Київ)
2 573 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black, 600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 115 грн.
← купити
Соковитискач MESKO MS 4126
Rozetka.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий електричний Mesko MS 4126 600W black
Rozetka.ua (Київ)
2 251 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126b 600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126b
Rozetka.ua (Київ)
1 574 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126
Rozetka.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126B Black потужністю 600 Вт із широким відвіром для цілих фруктів
Rozetka.ua (Київ)
2 390 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b 600Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 008 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 600W контейнер для соку 450ml контейнер для м'якоті 1500ml Grey (MS4126G)
Rozetka.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS 4126 600W контейнер для соку 450ml контейнер для м'якоті 1500ml Black (MS4126B)
Rozetka.ua (Київ)
2 510 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126 black 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Rozetka.ua (Київ)
2 517 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b 600Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 910 грн.
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126B Black
Rozetka.ua (Київ)
2 353 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS4126G Mesko MS4126G 958788
Rozetka.ua (Київ)
2 876 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS4126B Mesko MS4126B 970807
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач центрифужний 600 Вт Mesko MS 4126
Rozetka.ua (Київ)
2 020 грн.
← купити
Соковитискач центрифужний 600 Вт Mesko MS 4126b
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач відцентровий Mesko MS 4126b 600Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 192 грн.
← купити
Соковитий ящик Mesko MS 4126 grey 600Вт/контейнер для соку-0,45л/контейнер для м'якоті-1,5л
Rozetka.ua (Київ)
2 782 грн.
← купити
Соковитий ящик Mesko MS 4126 black 600Вт/контейнер для соку-0,45л/контейнер для м'якоті-1,5л
Rozetka.ua (Київ)
2 850 грн.
← купити
Соковитискач відцентровий електричний Mesko MS 4126 600W black
Rozetka.ua (Київ)
2 028 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS4126G
Rozetka.ua (Київ)
2 829 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS4126B
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 4126, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач Mesko MS 4126. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач Mesko MS 4126 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія