шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни100Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити соковитискач Mesko MS 4126 за ціною від 1280 грн.
Відео 3Фото 16

Характеристики та опис Mesko MS 4126

Вага (кг): 2.2; Матеріал корпуса: сталь; захист від випадкового ввімкнення; система "крапля-стоп";якоті; автоматичний викид м' Управління: поворотний перемикач; Потужність (Вт): 600; Ємність для соку (л): 0.45; Тип: відцентрова
Колір
Тип
відцентрова
Ємність для соку
0.45 л
Ємність для макухи
1.5 л
Потужність
600 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Управління
поворотний перемикач
Кількість швидкостей
2
Ширина отвору завантаження
65 мм
Функції
автоматичний викид м'якоті
система "крапля-стоп"
захист від випадкового ввімкнення
Матеріал корпуса
сталь
Кругла горловина
Вага
2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 280  до 3 720 грн.
Соковитискач Mesko MS 4126 grey 600Вт/ контейнер для соку-0,45л/ контейнер для м'якоті-1,5л
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 050 грн.
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 black
Цифра (Київ)
← купити
Соковичавниця Mesko Ms 4126 black
Stls.store (Київ)
2 071 грн.
← купити
Mesko MS4126B
Mallprix.com (Київ)
1 998 грн.
← купити
Соковитискач центробіжний Mesko MS 4126
Saren.com.ua (Львів)
1 670 грн.
← купити
Соковитискач MESKO MS 4126 black (MS4126B) MS4126B
FOXTROT.UA (Київ)
2 179 грн.
← купити
Соковижималка Mesko MS-4126G
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 895 грн.
← купити
Mesko MS 4126 Black MS4126B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити
Mesko MS 4126 MS4126
COMFY.ua (Київ)
← купити
Соковитискач Mesko MS 4126
Foroom.com.ua (Київ)
1 280 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 4126, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач Mesko MS 4126. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач Mesko MS 4126 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія