шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Chieftec Compact SFX [CSN-650C]

Конфігурації і ціни 182Відгуки7Обговорення2Корисне1
Купити блок живлення Chieftec Compact SFX (CSN-650C) за ціною від 4059 грн.
Відео 6Фото 3

Серия Chieftec Compact SFX

Рейтинг моделі: 3 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Chieftec Compact SFX 3
Где купить? [CSN-650C]
Характеристики [CSN-650C]
Потужність650 Вт
Форм-факторSFX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора80 мм
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB450 мм
CPU450 мм
SATA450 мм
MOLEX450 мм
PCIe450 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V15 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V90 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, SIP, UVP
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)64x125x100 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5500 грн.
Chieftec Proton
BDF-750C
від 4 059 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 650G V25
від 4 011 грн.
MODECOM Volcano
Volcano 850 Gold
від 4 112 грн.
be quiet! Pure Power...
BP024
від 4 464 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 650G V25 White
Thermaltake Smart Pr...
Pro RGB 650W
від 4 447 грн.
Chieftec Compact SFX
CSN-550C
від 3 611 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-650G Black
від 3 899 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-650G White
від 3 888 грн.
MODECOM Volcano
Volcano 650 Gold
від 3 725 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 650W
від 4 785 грн.
MODECOM Volcano
Volcano 750 Gold
від 4 516 грн.
Chieftec Proton
BDF-650C
від 3 499 грн.
RGB 650W Gold
від 5 182 грн.
Seasonic CORE GM
CORE GM-650
від 4 668 грн.
Cougar XTC
XTC750
від 4 749 грн.
Aerocool LUX RGB
LUX RGB 750W
від 4 596 грн.
Zalman GigaMax GV II
ZM650-GVII
від 4 435 грн.
FSP VITA BD
VITA-750BD
від 4 154 грн.
Seasonic FOCUS GM
FOCUS GM-650
від 5 028 грн.
Cougar VTE X2 ARGB
VTE X2 ARGB 750
від 4 358 грн.
OCZ ZT series
OCZ-ZT550W
від 4 046 грн.
BP001
від 3 945 грн.
Chieftec A-90
GDP-750C
від 3 719 грн.
Thermaltake Smart SE
Smart SE 630W
від 4 175 грн.
FSP VITA BD
VITA-850BD
від 4 941 грн.
SilverStone Essentia...
ET650-B
від 5 278 грн.
Antec Cuprum Strike
CSK650
від 4 078 грн.
Thermaltake Smart
SPS-730MPCBE U
від 4 050 грн.
Aerocool LUX
LUX 750W
від 3 863 грн.

1
2
Можно брать, с переделками в будущем.
7 лютого 2022, 01:39 #
Переваги:Компактность.
Мощность.
Модульные провода.
Холодный даже в сильной нагрузке.

Недоліки:Шумный вентилятор.
Кабель питания материнской платы не черный как остальные.

Коментар:Разобрал (потерял гарантию) и снял шумный вентилятор, вместо него поставил другой, провода от него вывел наружу и подключил к материнской плате для того чтобы самому установить нужные мне обороты. Теперь не шумный вообще, и не греется - проверил так - полчаса в стресс-тестах, потом выключил и руками трогал радиаторы внутри - не горячие.

Автор:Иванко

Сойдет только если использовать ватт 200.
18 лютого 2020, 15:43 #
Переваги:Симпатичный, кабели отстегиваются.

Недоліки:Шумный!

Коментар:Купил в slim корпус Node 202. Стоит i7 8700k и GTX 1080ti в разгоне. Куллер на проце небольшой, боялся что на 5 ГГц шуметь будет. Каково же было мое удивление, когда самым шумным элементом в пк оказался этот БП! Шум этой адской жужжалки перекрывает шум остальных компонентов раза в два-три. Теперь придется или колхозить или продавать.

Автор:Никита

отличная модель, очень понравилось
26 квітня 2020, 17:58 #
Переваги:Маленький, удобный, легко разместить.

Недоліки:24пиновый провод чуть коротковат.

Коментар:Отличный блок питания, почти не греется, не Шумный.

Автор:Oleg  пользуюсь Chieftec CSN-650C більше року

Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Брошюра Chieftec Compact CSN-550C
Обзор на gecid.com
ОглядиОбзор на gecid.com Chieftec Compact SFX CSN-650C не 550 ват, а именно 650ват
від 4 059  до 6 196 грн.
Блок живлення CHIEFTEC Compact CSN-650C
Artline.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Compact CSN-650C
FOXTROT.UA (Київ)
4 189 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec CSN-650C
Click.ua (Київ)
← купити
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec Compact CSN-650C Black 650W
MTA.ua (Київ)
4 449 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec CSN-650C
Openshop.ua (Київ)
4 538 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC RETAIL Compact CSN-650C, 8cm fan,a/PFC,24+8,3xPeripheral,4xSATA,2xPCIe,SFX (C
Nkt.ua (Київ)
4 175 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 650W (CSN-650C)
Цифра (Київ)
4 360 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 650W (CSN-650C)
Stls.store (Київ)
← купити
Chieftec CSN-650C
Mallprix.com (Київ)
4 235 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 650W (CSN-650C) CSN-650C
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec CSN-650C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Chieftec Compact SFX (CSN-650C). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Chieftec Compact SFX (CSN-650C) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія