шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 146Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP001) за ціною від 3945 грн.
Відео 1Фото 4

Серия be quiet! Pure Power 12

Модифікації be quiet! Pure Power 12 5
Где купить? [BP001]
Характеристики [BP001]
Потужність550 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД91 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA500 мм / 650/800 /
MOLEX800 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V145.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V550 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму15 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5000 грн.
OCZ ZT series
OCZ-ZT550W
від 3 993 грн.
Zalman GigaMax GV II
ZM650-GVII
від 4 435 грн.
Antec Cuprum Strike
CSK650
від 4 078 грн.
Enermax MaxPro
EMP500AGT
від 4 000 грн.
Deepcool Aurora
DP-BZ-DA500N
від 3 109 грн.
Aerocool LUX
LUX 650W
від 3 657 грн.
Chieftec Core
BBS-600S
від 2 799 грн.
Aerocool LUX RGB
LUX RGB 650W
від 2 999 грн.
Seasonic G12 GC
G12-GC-650
від 4 993 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-650G White
від 3 888 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-650G Black
від 3 899 грн.
Chieftec Proton
BDF-650C
від 3 499 грн.
Thermaltake Smart SE
Smart SE 630W
від 4 175 грн.
Chieftec Compact SFX
CSN-550C
від 3 611 грн.
Thermaltake Smart Pr...
Pro RGB 650W
від 4 447 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 650G V25 White
від 4 011 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 650G V25
Chieftec Photon
CTG-650C-RGB
від 3 556 грн.
Seasonic CORE GM
CORE GM-650
від 4 668 грн.
Inter-Tech Argus RGB
RGB-650W CM II
від 3 874 грн.
Chieftec Compact SFX
CSN-650C
від 4 068 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 650W
від 4 782 грн.
be quiet! Pure Power...
BP024
від 4 304 грн.
Asus TUF Bronze
TUF Gaming 650W Bronze
від 3 671 грн.
Thermaltake TR2
TR-500P
від 4 126 грн.
Thermaltake Smart BX...
BX1 RGB 650W
від 4 024 грн.
Asus Prime Bronze
Prime 650W Bronze
від 2 719 грн.
ASRock Challenger Gold
CL-650G
EVGA SuperNOVA GT
650 GT
від 4 399 грн.
Asus TUF Bronze EVO
TUF Gaming 650W Bronze EVO
від 4 040 грн.

від 3 945  до 5 656 грн.
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 550W (BP001EU)
MTA.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 550W (BP001EU) BP001EU
Click.ua (Київ)
4 149 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! PURE POWER 12 550W (BP001EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP001EU
Mallprix.com (Київ)
4 216 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! Pure Power 12 550W (BP001) Pure Power 12 550W (BP001)
Denika.ua (Харків)
4 346 грн.
← купити
be quiet! Pure Power 12 550W (BP001)
Tehnomart.com (Київ)
4 046 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 550W (BP001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 160 грн.
← купити
Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 550W (BP001EU)
Soho.com.ua (Київ)
4 119 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 550 Вт Atx 3.1 80Plus Gold (Bp001Eu)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 106 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! PURE POWER 12 550W (BP001EU) BP001EU
Comtrading.ua (Київ)
4 105 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP001). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP001) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія