шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 69Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP021) за ціною від 14405 грн.
Відео 3Фото 8

Серия be quiet! Dark Power 14

Модифікації be quiet! Dark Power 14 3
Где купить? [BP021]
Характеристики [BP021]
Потужність1200 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 % / 100% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Titanium
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA13 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin2 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA600 мм / 750/900/1050 /
MOLEX900 мм / 1050 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V24 А
+12V133 А
+12V233 А
+12V345 А
+12V445 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму21 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x175 мм
Вага2.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  18500 грн.
Montech Titan Pla
Titan Pla 1200W
від 15 760 грн.
Corsair HXi PCIE5
CP-9020281-E U
від 14 038 грн.
Lian Li Edge
EG1300 White
від 13 670 грн.
Lian Li Edge
EG1300
від 13 130 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1200W
від 14 198 грн.
Corsair HXi ATX 3.1
CP-9020307-E U
від 14 028 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-1200 White
від 13 775 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-1200
від 11 452 грн.
Thermaltake Toughpow...
PF1 ARGB 1200W
від 13 936 грн.
GF3 1350W
від 13 772 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020276-E U
від 12 214 грн.
MSI MEG AiP
Ai1300P
від 15 499 грн.
be quiet! Straight P...
BN310
від 13 062 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 1200W Platinum
від 11 142 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1200F-14M P
від 12 799 грн.
BN339
від 11 349 грн.
Gigabyte Aorus PM
GP-AP1200PM
від 17 762 грн.
EVGA SuperNOVA P2
1200 P2
від 12 499 грн.
be quiet! Pure Power...
BN346
від 12 764 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020254-E U
від 18 085 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1200
від 11 150 грн.
PF1 1200W
від 12 614 грн.
NZXT C Series Gold A...
C1200 Gold ATX 3.1 White
від 12 449 грн.
Sharkoon Rebel P30 G...
Rebel P30 1300W
від 14 496 грн.
Antec HCG Pro Platinum
HCG1200 PRO P
від 13 587 грн.
Corsair HXi SHIFT
CP-9020267-E U
від 15 433 грн.
Asus ROG Loki
ROG Loki SFX-L 1200W Tita...
від 15 486 грн.
ASRock Taichi
TC-1300T
від 18 412 грн.

від 14 405  до 22 434 грн.
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1200W (BP021EU) BP021EU
Artline.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1200W (BP021EU) BP021EU
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! DARK POWER 14 1200W (BP021EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP021EU
Mallprix.com (Київ)
14 467 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 1200W (BP021)
Redprice.sale (Львів)
16 762 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 1200W (BP021EU) BP021EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Тиха лампа Be Quiet! Dark Power 14 1200 Вт (BP021EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 397 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1200W (BP021EU) UA BP021EU
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1200W (BP021EU) BP021EU
icom.net.ua (Київ)
14 405 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! 1200W Dark Power 14 ATX 3.1 (BP021EU) BP021EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP021, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP021). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP021) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія