шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 95Відгуки  Обговорення1Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP030) за ціною від 10511 грн.
Відео 2Фото 6

Серия be quiet! Power Zone 2

Модифікації be quiet! Power Zone 2 4
Где купить? [BP030]
Характеристики [BP030]
Потужність1200 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 50% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора140 мм / Pure Wings 3 /
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Platinum
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA7 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin2 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX1000 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V1100 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму16 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x160x150 мм
Вага1.88 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  13500 грн.
MSI MPG PCIE5
A1250GS PCIE5
від 10 404 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 1200W
від 8 981 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020258-E U
від 10 147 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1200W Gold
від 10 502 грн.
be quiet! Pure Power...
BN346
від 10 955 грн.
GT 1200W Snow
від 11 805 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1200P White
від 9 269 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1200P Black
від 8 999 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1200F-14M P
від 12 799 грн.
be quiet! Straight P...
BN339
від 11 349 грн.
BN310
від 13 062 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 1200W
від 10 989 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1300GM PG5
від 10 723 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1200G Black
від 9 370 грн.
Cougar Polar
CGR PR-1200
від 11 861 грн.
GF3 1200W
від 10 519 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-C501-AFC AG
від 10 468 грн.
MPE-C501-AFC AG-3
від 10 059 грн.
NZXT C Series Gold A...
C1200 Gold ATX 3.1 White
від 12 319 грн.
C1200 Gold ATX 3.1
від 8 710 грн.
PF1 1200W
від 12 614 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1200
від 11 150 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1200G White
від 9 551 грн.
EVGA SuperNOVA P2
1200 P2
від 12 499 грн.
Sharkoon Rebel P20 ATX
Rebel P20 1200W
від 11 491 грн.
Sharkoon Rebel P20 ATX
Rebel P20 1200W White
від 11 875 грн.
ASRock Phantom Gaming
PG-1300G
від 12 126 грн.
APNX MAX G1
MAX G1 1200W
від 9 272 грн.
Asus ROG Strix Aura
ROG Strix 1200W Gold Aura
від 12 436 грн.
Kolink Regulator
KL-R1200FG
від 10 114 грн.

від 10 511  до 13 224 грн.
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU)
MTA.ua (Київ)
11 199 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU) BP030EU
Click.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Be quiet! BP030EU
Mallprix.com (Київ)
11 073 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU) BP030EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
be quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU) BP030EU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 650 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU) BP030EU
icom.net.ua (Київ)
10 689 грн.
← купити
Be quiet! Зона живлення 2 1200 Вт (BP030EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 511 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! 1200W Power Zone 2 ATX 3.1 (BP030EU) BP030EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP030)
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 910 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1200W (BP030EU) BP030EU
Comtrading.ua (Київ)
10 769 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP030, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP030). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP030) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія