шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP005) за ціною від 6388 грн.
Відео 1Фото 4

Серия be quiet! Pure Power 12

Модифікації be quiet! Pure Power 12 5
Где купить? [BP005]
Характеристики [BP005]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД91 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA500 мм / 650/800/950 /
MOLEX800 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183.4 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1000 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму32 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8250 грн.
Deepcool PN-D
PN1000D
від 5 199 грн.
Cooler Master Elite ...
Elite Gold 1000W
від 6 884 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN1200M
від 6 404 грн.
Cougar GEX X2
GEX X2 1000
від 5 750 грн.
be quiet! Pure Power...
BP028
від 6 697 грн.
FSP VITA GM
VITA-1000GM
від 6 844 грн.
PCCooler YN
YN1000
від 6 024 грн.
Gamemax Lion Core
Lion Core 1000P
від 6 761 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM PG5 V2 ICE
від 5 417 грн.
Cougar GX V3
GX-1050
від 5 899 грн.
UD1000GM PG5 V2
від 5 755 грн.
UD1000GM PG5
від 6 009 грн.
2E Extra Power Pro
2E-EP1200GMI I-140
від 4 135 грн.
Chieftec Proton
BDF-1000C
від 5 465 грн.
PN1000M
від 5 384 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G
від 5 399 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1200G
від 5 637 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1200G White
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G White
від 5 425 грн.
Gamemax Lion Core
Lion core 1200P
від 7 090 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G White
від 5 346 грн.
Elite Gold 1200W
від 8 012 грн.
NZXT C Series Gold P...
C1200 Gold
від 8 039 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 1050G
від 5 171 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 1050G White
від 5 082 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G
від 5 074 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1000G
від 5 031 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A1000GL
від 5 963 грн.
Zalman TeraMax II
ZM1000-TMX2
від 6 949 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1000F14XG
від 6 339 грн.

від 6 388  до 9 692 грн.
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005)
MTA.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005EU) BP005EU
Click.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! PURE POWER 12 1000W (BP005EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005)
Touch (Дніпро)
← купити
Be quiet! BP005EU
Mallprix.com (Київ)
6 599 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 1000W (BP005EU) BP005EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 1000W (BP005)
Timesport.com.ua (Львів)
6 595 грн.
← купити
be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005) BP005
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 388 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 1000W (BP005)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 601 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 1000 Вт Atx3.1 80Plus Gold (Bp005Eu)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 844 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP005, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP005). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP005) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія