шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Deepcool Gamer Storm PN-M [PN1000M]

Конфігурації і ціни 398Відгуки1Обговорення  Корисне3
Купити блок живлення Deepcool Gamer Storm PN-M (PN1000M) за ціною від 5384 грн.
Відео 1Фото 8

Серия Deepcool Gamer Storm PN-M

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Deepcool Gamer Storm PN-M 6
Где купить? [PN1000M]
Характеристики [PN1000M]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyGold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU700 мм
SATA450 мм / 570/690/810 /
MOLEX930 мм
PCIe550 мм
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP, NLO
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7500 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G
від 5 399 грн.
Chieftec Proton
BDF-1000C
від 5 465 грн.
2E Extra Power Pro
2E-EP1200GMI I-140
від 4 135 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1200G
від 5 640 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1200G White
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM PG5
від 6 009 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G White
від 5 425 грн.
UD1000GM PG5 V2
від 5 755 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G White
від 5 346 грн.
UD1000GM PG5 V2 ICE
від 5 417 грн.
PCCooler YN
YN1000
від 6 024 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 1050G
від 5 171 грн.
Zalman TeraMax II VIEW
ZM1000-TMX2 VIEW
від 6 241 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 1050G White
від 5 082 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G
від 5 074 грн.
Cougar GLE 1000/1200
GLE 1000
від 5 787 грн.
Cougar GEX X2
GEX X2 1000
від 5 750 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1000G
від 5 031 грн.
Corsair RMx Series
CP-9020094-E U
від 5 500 грн.
Cooler Master Elite ...
Elite Gold 1000W
від 6 884 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1000G White
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 1050 PRO White
від 4 816 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A1000GL
від 5 963 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-1050 PRO Black
від 4 454 грн.
Zalman TeraMax II
ZM1000-TMX2
від 6 949 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-1050 PRO White
від 4 486 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN1200M
від 6 404 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1000F14XG
від 6 339 грн.
SF-1000F14XG White
від 6 899 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 1050 PRO
від 4 329 грн.

Якщо будете брати цей БЖ, купуйте хороший кулер, щоб поміняти стоковий
31 травня 2024, 13:02 #
Переваги:Модульний, якісні дроти, довгі дроти, багато дротів і багато роз'ємів на самому БЖ

Недоліки:Жахливі кулери вцілому у цього бренду, якщо прислонити вухо, кулер торохтить як дизельний двигун, навіть на низьких обертах.

Коментар:Не рекомендую продукцію Deepcool, якщо в ній є кулери

Автор:PC_Front_Fan_200mm

Mike Johnson26 червня 2024, 11:27
Підтримую, колись брав у збірку БЖ діпкул і теж фан гудів.
Вітя13 липня 2024, 09:17
Дайте угадаю, від моутеха вентель???)))
Огляд DeepCool PN1200M: блок живлення потужністю 1200 Вт за доступною ціною
DeepCool GamerStorm PN1000M ATX v3.1 PSU Review
DeepCool PN850M ATX v3.1 PSU Review
від 5 384  до 7 706 грн.
Блок живлення DEEPCOOL GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
FOXTROT.UA (Київ)
5 949 грн.
← купити
Gamer Storm Блок живлення для ПК Gamer Storm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
MTA.ua (Київ)
5 649 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000 GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) Ua
Цифра (Київ)
5 830 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000 GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool R-PNA00M-FC0B-JGEU
Mallprix.com (Київ)
5 677 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool PN1000-M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 868 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Gamer Storm PN1000M (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 384 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) Gamer Storm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Denika.ua (Харків)
5 753 грн.
← купити
Deepcool PN1000-M 1000 Вт (RPNA00MFC0BJGEU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 845 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
icom.net.ua (Київ)
5 769 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+GOLD ATX3.1 (PN1000M)(R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M (R-PNA00M-FC0B-JGEU) 1000W R-PNA00M-FC0B-JGEU
4user.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool PN1000-M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 027 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm pn1000m (r-pna00m-fc0b-jgeu) 1000w
Tviy-Dim.com (Київ)
6 238 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+ Gold ATX 3.1 (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
6 841 грн.
← купити
Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU) Блок живлення 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+ Gold ATX 3.1 (R-PNA00M-FC0B-JGEU) R-PNA00M-FC0B-JGEU
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool PN1000-M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Timesport.com.ua (Львів)
6 339 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 043 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool PN1000-M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Zaua.store (Львів)
6 024 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
6 974 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
6 649 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W 80+ Gold (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
7 399 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GAMER STORM PN-M 1000W модульний 80PLUS Gold ATX3.1 (PN1000M) (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 020 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool PN1000M 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (R-PNA00M-FC0B-JGEU) EU
Rozetka.ua (Київ)
7 265 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 335 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+GOLD ATX3.1 (PN1000M)(R-PNA00M-FC0B-JGEU) 314900
Rozetka.ua (Київ)
6 348 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+GOLD ATX3.1 (PN1000M)(R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 411 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM 1000W PN-M 80+GOLD ATX3.1 (PN1000M)(R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm [141288]
Rozetka.ua (Київ)
7 002 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+ Gold ATX 3.1 (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 309 грн.
← купити
Блок живлення Gamer Storm PN1000M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
5 923 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PN-M 1000W 80+ЗОЛОТИСТИЙ ATX3.1 (PN1000M)(R-PNA00M-FC0B-JGEU) (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
7 485 грн.
← купити
Блок живлення 1000W DeepCool GAMER STORM PN1000M (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 329 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 404 грн.
← купити
Блок питания DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W 80+ Gold (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 723 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000 GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
7 706 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
6 436 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool PN1000M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Deepcool Gamer Storm PN-M (PN1000M). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Deepcool Gamer Storm PN-M (PN1000M) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія