шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X [PF600X]

Конфігурації і ціни 136Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF600X) за ціною від 2074 грн.
Фото 8

Серия Deepcool Gamer Storm PF-X

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Deepcool Gamer Storm PF-X 3
Где купить? [PF600X]
Характеристики [PF600X]
Потужність600 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 % / 50% load /
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Cybenetics EfficiencyBronze
Cybenetics NoiseA
Стандарт ATX 12В v.2.52
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU620 мм
SATA450 мм / 600/750 /
MOLEX900 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V16 А
+5V16 А
+12V150 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V600 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP, SIP, NLO
Рівень шуму25 дБ
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага1.44 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2600 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
2 грудня 2025, 13:33 #
Переваги:Чудовий блок за свою ціну

Недоліки:Не виявлено

Коментар:Чудовий бюджетний блок. Спокійно тримає заявлені напруги, не гучний. Кабелі та конектори гарної якості, у достатній кількості

Автор:Bogdan

від 2 074  до 3 057 грн.
Блок живлення GAMERSTORM PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
FOXTROT.UA (Київ)
2 149 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
Click.ua (Київ)
← купити
Deepcool Блок живлення для ПК Deepcool GAMER STORM PF-X 600W (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (PF600X)(R-PF600X-HD0B-JGEU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X 600W 80+ Bronze (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Цифра (Київ)
2 464 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X) PF600X
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool PF600X
Mallprix.com (Київ)
2 098 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X) PF600X
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 600 Вт, GamerStorm pf600x, Black, 80+ Bronze, Active pfc, 12 см fdb, 2xMolex / 6xSATA / 2x6+2-pin / 2x4+4-pin
Tviy-Dim.com (Київ)
2 174 грн.
← купити
Deepcool GamerStorm PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU) GamerStormPF600X600W(R-PF600X-HD0B-JGEU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення для ПК Deepcool GAMER STORM PF-X 600W (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Soho.com.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 243 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF600X (R-PF600X-HD0B-JGEU) 600W R-PF600X-HD0B-JGEU
4user.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF600X (R-PF600X-HD0B-JGEU) Gamer Storm PF600X (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Denika.ua (Харків)
2 074 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W GamerStorm PF600X (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Gamer Storm PF600X (R-PF600X-HD0B-JG) R-PF600X-HD0B-JGEU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (R-PF600X-HD0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
2 471 грн.
← купити
Deepcool 600W (PF600X) Блок живлення 600W (PF600X)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (R-PF600X-HD0B-JGEU) R-PF600X-HD0B-JGEU
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool Gamer Storm PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X) PF600X
Comtrading.ua (Київ)
2 340 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600w (pf600x)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 324 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
MAUDAU (Київ)
2 526 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
MAUDAU (Київ)
2 396 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GAMER STORM PF-X 600W 80PLUS Bronze (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 247 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF600X 600W (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (PF600X) (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 428 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
Rozetka.ua (Київ)
2 369 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X) (345071)
Rozetka.ua (Київ)
3 057 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
Rozetka.ua (Київ)
2 980 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Bronze (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Блок живлення Gamer Storm PF600X (R-PF600X-HD0B-JG)
Rozetka.ua (Київ)
2 266 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 600W 80+ Бронзовий (PF600X)(R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 658 грн.
← купити
Блок живлення 600W DeepCool GAMER STORM PF600X (R-PF600X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
Rozetka.ua (Київ)
2 320 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 600W (PF600X)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool PF600X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF600X). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF600X) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія