шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP019) за ціною від 8854 грн.
Відео 3Фото 8

Серия be quiet! Dark Power 14

Модифікації be quiet! Dark Power 14 3
Где купить? [BP019]
Характеристики [BP019]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 100% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Titanium
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA13 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA600 мм / 750/900/1050 /
MOLEX900 мм / 1050 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V24 А
+5V24 А
+12V130 А
+12V230 А
+12V335 А
+12V435 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму16 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x175 мм
Вага2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  12000 грн.
Fractal Design Ion+ ...
FD-P-IA2P-86 0
від 9 038 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14PE
від 9 399 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-A501-AFC AG-3
від 7 943 грн.
MSI MPG GS
A1000GS PCIE5
від 7 377 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1000W Gold White
від 7 522 грн.
SilverStone Cybeneti...
DA1000R-GM
від 9 675 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020274-E U
від 10 014 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-1000 ATX 3.1
від 9 381 грн.
EVGA SuperNOVA XC
520-5G-1000- K1
від 10 099 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A1000GLS PCIE5
від 8 499 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 850W
від 9 500 грн.
Lian Li Edge
EG850
від 9 438 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020252-E U
від 8 599 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020264-E U
від 6 999 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G Black
від 8 403 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G White
від 9 109 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP008
від 8 569 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.0
Montech Titan Gold
Titan 1000W
від 10 132 грн.
MSI PRO PL
A1000PL PCIE5
від 8 915 грн.
be quiet! Straight P...
BN336
від 8 421 грн.
MSI MPG PCIE5
A1000G PCIE5
від 8 084 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM
від 9 281 грн.
SF-850F14TP
від 10 399 грн.
FSP Hydro G PRO
HG2-1000
від 7 637 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-750
від 8 380 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-750
від 10 519 грн.
PF1 ARGB 1050W
від 9 099 грн.
BN337
від 10 556 грн.
SFX 750W Platinum
від 10 561 грн.

від 8 854  до 14 545 грн.
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 850W (BP019EU) BP019EU
Click.ua (Київ)
9 449 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! DARK POWER 14 850W (BP019EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP019EU
Mallprix.com (Київ)
9 108 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 850W (BP019)
Zaua.store (Львів)
11 258 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 850W (BP019EU) BP019EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Тиха енергія! Темна енергія 14 850 Вт (BP019EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 072 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 850W (BP019EU) UA BP019EU
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 850W (BP019EU) BP019EU
icom.net.ua (Київ)
9 043 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 850w (bp019eu)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 349 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! 850W Dark Power 14 ATX 3.1 (BP019EU) BP019EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP019, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP019). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP019) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія