шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники CMF Buds Pro 2

Ціни78Опис Відгуки4Обговорення  Корисне15
Купити навушники CMF Buds Pro 2 за ціною від 2280 грн.
Відео 24Фото 20

Характеристики та опис CMF Buds Pro 2

Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 4.3; LDAC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Автопауза; Bass Boost; Мобільний застосунок; Hi-Res; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
3
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag) / тільки зі смартфонами Nothing /
Тип випромінювачівгібридні
Кількість випромінювачів2
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Bass Boost / Ultra Bass Technology 2.0 /
Автопауза
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників60 мАгод
Ємність батареї кейса460 мАгод
Час роботи (музика)4.3 год
Час роботи (без шумозниження)11 год
Час роботи (з кейсом)21 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)43 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP55
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
0
3
вони вартують своїх грошей
11 грудня 2025, 18:43 #
Переваги:Наявність гарного звуку за такі гроші. наявність гарного і функціонального додатку. Декілька разів приходили оновлення.

Недоліки:Якість і функціональність коліщатка, його звісно можна налаштувати щоб воно там гучність змінювало, але це більше заважає коли кладеш навушники у карман, тому я це коліщатко вимкнув і тепер це просто як прикольна крутилка на корпусі. Жовтіє корпус (сіра версія) .

Коментар:Гарні навушники. За свою ціну можливо кращі, якщо не спускатися до нікому невідомих компаній. Є всі налаштування що можуть знадобитися звичайному користувачу, такі як: ultabass, низька затримка, LDAC, шумодав та мультипоінт. За надійність можу сказати, що самі нашуники досить не погані, якось я вирішив що непоганою ідеєю буде попрацювати болгаркою та послухати музику і тільки потім зрозумів, що є така річ, як металева стружка. Чесно кажучи я здивований що з ними все добре. З нюансів: За пів року корпус досить помітно пожовтів, якість коліщатка на кейсі теж така собі (люфтить і неприємно коли воно треться об корпус), вони не раз падали і ніяких проблем немає. За звук можу сказати, що він классний, але як на мене, забагато басу, аж у вуха дме, тому я більшість часу ходжу без цього "ультрабасу" або поставивши його на 1 рівень, є лдак, але при його використанні не доступна функція " Dirac Opteo", що як на мене вартує того, бо звук помітно краще на лдаці. Шумодав не найкращий, але і звук не псує, як і режим прозорості, який теж міг би бути кращий. Є ще такий нюанс, що на максимальній пропускній здатності ЛДАКу навушники вже не можуть працювати, але то таке, бо вмикати цю максимальну пропускну здатність треба в меню розробника. Загалом грошей я не жалкую і з задоволенням слухаю музику

Автор:_ITpatch_  пользуюсь CMF Buds Pro 2 кілька місяців

Дуже гарна альтернатива Apple AirPods
24 жовтня 2024, 09:23 #
Переваги:Шумодав, дуже гарний, розмовляв по навушниках між двох працюючих турбін, я чув добре і мене було чути добре.

Недоліки:Трохи завеликі бульбашки, прокручуються у вухах

Коментар:Дуже гарна якість відтворення звуку за таку низьку ціну

Автор:Юрий Ковтун

звичайна модель, нічого особливого
27 липня 2025, 20:46 #
Переваги:Кейс, час автономної роботи, форма, сенсорне керування, прикольне коліщатко на кейсі

Недоліки:Звук, бас

Коментар:Посередній звук, посередній бас. Абсолютно нічого особливого.

Автор:Horizon  пользуюсь CMF Buds Pro 2 кілька місяців

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 2 280  до 3 499 грн.
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange (A10600078)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 424 грн.
← купити
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue (A10600079)
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Soho.com.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey CMFNBP2LG
Gstore.com.ua (Прилуки)
2 489 грн.
← купити
Навушники CMF Buds Pro 2 B187 (A10600116) Light Grey Акція!
АЛЛО (Київ)
2 555 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Easybay.com.ua (Київ)
2 664 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Saren.com.ua (Львів)
2 578 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds Pro 2 Light Grey (MJ-065130)
Техно Їжак (Київ)
2 699 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds Pro 2 Blue
Sota.store (Київ)
2 280 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue (A10600079) A10600079
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
2 599 грн.
← купити
CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 462 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 574 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 390 грн.
← купити
Навушники Tws Cmf by Nothing Buds Pro 2 Orange
Openshop.ua (Київ)
2 681 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Comtrading.ua (Київ)
2 408 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds Pro 2 Dark Grey (A10600076)
Zhuk.ua (Київ)
2 882 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Denika.ua (Харків)
2 499 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange (A10600078)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 548 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF Buds Pro 2 B172 (A10600078)
MAUDAU (Київ)
3 388 грн.
← купити
CMF by Nothing Buds Pro 2 B187 Orange (A10600118) Гарнітура by Nothing Buds Pro 2 B187 Orange (A10600118)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 497 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Dark Grey (з системою шумопоглинання ANC, LDAC, Hi-Res Audio Wireless, інтегр
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 291 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds Pro 2 Dark Grey (A10600076)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 734 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Dark Grey (A10600076)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 601 грн.
← купити
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange (A10600078)
MTA.ua (Київ)
← купити
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Gray (A10600077)
MTA.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Gray (A10600077)
Soho.com.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Навушники CMF Buds Pro 2 B187 (A10600117) Dark Grey Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники CMF Buds Pro 2 B187 (A10600118) Orange Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники CMF Buds Pro 2 B187 (A10600119) Blue Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Nothing CMF Buds Pro 2 Orange
Sota.store (Київ)
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds Pro 2 Blue (MJ-064542)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey (A10600077)
Redprice.sale (Львів)
3 054 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey (A10600077)
Timesport.com.ua (Львів)
3 051 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey (A10600077)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 060 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange (A10600078) A10600078
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey (A10600077) A10600077
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds Pro 2 Orange (A10600078)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey (A10600077)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники Tws Nothing Cmf Buds Pro 2 Blue (A10600079) A10600079
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Easybay.com.ua (Київ)
2 531 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Light Grey (A10600077)
Saren.com.ua (Львів)
3 058 грн.
← купити
CMF від Nothing Buds Pro 2 Orange
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 540 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds Pro 2 Orange (MJ-065318)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds Pro 2 Dark Grey (MJ-065129)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Timesport.com.ua (Львів)
2 572 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Redprice.sale (Львів)
2 575 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing CMF Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 581 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Dark Grey (A10600076) A10600076
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue (A10600079)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Nothing Buds Pro 2 B172 A10600079 сині
MAUDAU (Київ)
← купити
CMF by Nothing Buds Pro 2 B187 Blue (A10600119) Гарнітура by Nothing Buds Pro 2 B187 Blue (A10600119)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
CMF by Nothing Buds Pro 2 B187 Light Grey (A10600116) Гарнітура by Nothing Buds Pro 2 B187 Light Grey (A10600116)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
CMF by Nothing Buds Pro 2 B187 Dark Grey (A10600117) Гарнітура by Nothing Buds Pro 2 B187 Dark Grey (A10600117)
Kvshop.com.ua (Київ)
3 177 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 724 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
3 106 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue [113116]
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange [113114]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey [113113]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Rozetka.ua (Київ)
3 024 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF Buds Pro 2 B172 (A10600078)
Rozetka.ua (Київ)
3 452 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds Pro 2 B172 A10600076 (сірі)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds Pro 2 B172 A10600079 (сині)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові CMF Buds Pro 2 B187 (A10600117) темно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
3 335 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds Pro 2 Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
3 189 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds Pro 2 Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 929 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds Pro 2 Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds Pro 2 Light Grey
Rozetka.ua (Київ)
3 319 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CMF Buds Pro 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники CMF Buds Pro 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники CMF Buds Pro 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія