шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники CMF Buds 2a

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники CMF Buds 2a за ціною від 1444 грн.
Відео 31Фото 11

Характеристики та опис CMF Buds 2a

Вага (г): 4; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 8; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Bass Boost; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag) / тільки зі смартфонами Nothing /
Діаметр динаміка12.4 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Bass Boost / Ultra Bass Technology /
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників43 мАгод
Ємність батареї кейса460 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (з кейсом)35.5 год
Швидка зарядка10 хвилин на 5.5 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага4 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 444  до 3 499 грн.
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds 2a (B185) Dark Gray (A10600107)EU
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds 2a (B185) Orange
Soho.com.ua (Київ)
1 969 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a Light Grey (A10600109) A10600109
Gstore.com.ua (Прилуки)
1 779 грн.
← купити
Навушники CMF Buds 2a B185 (A10600107) Dark Grey Акція!
АЛЛО (Київ)
1 444 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Touch (Дніпро)
1 749 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111) 5471100
ШО (Київ)
1 467 грн.
← купити
Навушники Cmf by Nothing Buds 2a Orange
Цифра (Київ)
1 522 грн.
← купити
Навушники Cmf by Nothing Buds 2a Orange
Stls.store (Київ)
1 536 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Orange (A10600111) Buds 2a Orange (A10600111)
Denika.ua (Харків)
1 547 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109) A10600109
Sota.store (Київ)
1 845 грн.
← купити
CMF by Nothing Buds 2a B185 Light Grey (A10600109) A10600109
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Навушники Tws Nothing Cmf Buds 2 Orange (A10600100) A10600100
Openshop.ua (Київ)
2 322 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Zhuk.ua (Київ)
1 843 грн.
← купити
Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Tehnomart.com (Київ)
1 496 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 742 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds 2a Light Grey (A10600109) (A10600109)
Техно Їжак (Київ)
← купити
CMF від Nothing Buds 2a (B185) Темно-сірий Buds 2a (B185) Dark Grey
Comtrading.ua (Київ)
1 864 грн.
← купити
Наушники Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 641 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Наушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111) A10600111
Game-shop.com.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Навушники Bluetooth cmf by Nothing Buds 2a (b185) orange eu
Tviy-Dim.com (Київ)
1 534 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a B185 Orange (A10600111)
MAUDAU (Київ)
1 632 грн.
← купити
Nothing CMF Buds 2a B185 Dark Grey (A10600107) a10600107eu
Kvshop.com.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111) NW66648
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 872 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a Orange
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds 2a (B185) Orange
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
CMF Бездротові навушники CMF by Nothing Buds 2a (B185) Light Gray (A10600109EU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF Buds 2a B185 (A10600111) Orange Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники CMF Buds 2a B185 (A10600109) Light Grey Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Cmf by Nothing Buds 2a Light Grey
Stls.store (Київ)
1 587 грн.
← купити
Навушники Cmf by Nothing Buds 2a Light Grey
Цифра (Київ)
1 573 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Dark Grey (A10600107) A10600107
Sota.store (Київ)
1 755 грн.
← купити
Навушники Tws Nothing Cmf Buds 2a Dark Grey (A10600107) A10600107
Openshop.ua (Київ)
2 104 грн.
← купити
Навушники Tws Nothing Cmf Buds 2a Orange (A10600111) A10600111
Openshop.ua (Київ)
1 735 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 696 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds 2a Orange (A10600111) (A10600111)
Техно Їжак (Київ)
1 649 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing Buds 2a Dark Grey (A10600107) (A10600107)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Light Grey (A10600109) Buds 2a Light Grey (A10600109)
Denika.ua (Харків)
1 758 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Dark Grey (A10600107) Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 702 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 803 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Tws Nothing Cmf Buds 2a Light Grey (A10600109) A10600109
Openshop.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111) A10600111
Sota.store (Київ)
1 450 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2 Orange (A10600100) A10600100
Sota.store (Київ)
← купити
Наушники TWS Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109) A10600109
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
TWS CMF by Nothing Buds 2A (B185) orange Global
MAUDAU (Київ)
1 624 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds 2a помаранчеві
MAUDAU (Київ)
1 984 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF Buds 2a B185 (A10600107) темно сірі
MAUDAU (Київ)
3 150 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds 2a B185 (A10600107) темно-сірі
MAUDAU (Київ)
3 330 грн.
← купити
Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111) a10600111eu
Kvshop.com.ua (Київ)
1 747 грн.
← купити
Nothing CMF Buds 2a B185 Light Grey (A10600109) a10600109eu
Kvshop.com.ua (Київ)
1 947 грн.
← купити
TWS CMF by Nothing Buds 2A (B185) orange EU MO-102033
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 535 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a Light Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
2 276 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Rozetka.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
Навушники Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Rozetka.ua (Київ)
2 811 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Навушники CMF Buds 2a Dark Grey з активним шумозаглушенням ANC, Bluetooth, з мікрофоном
Rozetka.ua (Київ)
1 990 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Light Grey (A10600109)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a B185 Dark Grey (A10600107) [138578]
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Навушники TWS Nothing CMF Buds 2a Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
2 462 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
1 867 грн.
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Dark Grey (A10600107)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS CMF by Nothing Buds 2a Light Grey (A10600109)
Rozetka.ua (Київ)
2 127 грн.
← купити
Бездротові навушники Nothing CMF Buds 2a помаранчеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові CMF Buds 2a B185 (A10600107) темно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники CMF by Nothing Buds 2a B185 (A10600107) темно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds 2a (B185) Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds 2a (B185) Light Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 079 грн.
← купити
Навушники бездротові CMF by Nothing Buds 2a (B185) Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники CMF by Nothing Buds 2a B185 Orange (A10600111)
Rozetka.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CMF Buds 2a, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники CMF Buds 2a. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники CMF Buds 2a у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія