шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Wave Buds 2

Ціни189Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники JBL Wave Buds 2 за ціною від 1614 грн.
Відео 5Фото 20

Характеристики та опис JBL Wave Buds 2

Вага (г): 4; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 8; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 8; Чутливість (дБ): 110; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 16; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість110 дБ
Діаметр динаміка8 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів4 шт.
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників49 мАгод
Ємність батареї кейса550 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (розмова)5.5 год
Час роботи (без шумозниження)10 год
Час роботи (з кейсом)40 год
Швидка зарядка10 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага4 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 614  до 2 987 грн.
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Portativ.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2BLK) Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 (Black) JBLWBUDS2BLK
Jabko.ua (Львів)
1 699 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
ШО (Київ)
1 639 грн.
← купити
Гарнітура JBL WAVE BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) Ua
Цифра (Київ)
1 649 грн.
← купити
Навушники Jbl Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
JBL JBLWBUDS2WHT
Mallprix.com (Київ)
1 663 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Tehnomart.com (Київ)
1 674 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (WBUDS2WHT) Wave Buds 2 White (WBUDS2WHT)
Denika.ua (Харків)
1 642 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 996 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Wave Buds 2 Black (JblWBUDS2blK) JBLWBUDS2BLK
Openshop.ua (Київ)
2 044 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (JBLWBUDS2BLK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Гарнітура JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2BLK) Black JBLWBUDS2BLK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2, Black, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією зарядки, технологія "JBL Deep Bass Sound" (JBLWBUDS2
Comtrading.ua (Київ)
1 844 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 764 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Кібернетики (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
JBL JBLWBUDS2BLK — Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black JBLWBUDS2BLK
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) UA JBLWBUDS2BLK
Sota.store (Київ)
1 659 грн.
← купити
Навушники jbl Wave Buds 2 Black (jblwbuds2blk)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 706 грн.
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 830 грн.
← купити
Навушники JBL WAVE BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Foroom.com.ua (Київ)
1 675 грн.
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) WaveBuds2Black(JBLWBUDS2BLK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MAUDAU (Київ)
2 000 грн.
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) jblwbuds2wht
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2, Black, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією заряджання, технологія `JBL Deep Bass Sound` (JBLWBU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 717 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Portativ.ua (Київ)
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2WHT) White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 (White) JBLWBUDS2WHT
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура JBL WAVE BUDS 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
JBL JBLWBUDS2BLK
Mallprix.com (Київ)
1 658 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники Tws Jbl Wave Buds 2 White (JblWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Timesport.com.ua (Львів)
1 990 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Redprice.sale (Львів)
1 993 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) (JBLWBUDS2WHT)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Гарнітура JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2WHT) White JBLWBUDS2WHT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2, White, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією зарядки, технологія "JBL Deep Bass Sound" (JBLWBUDS2
Comtrading.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (WBUDS2BLK) Wave Buds 2 Black (WBUDS2BLK)
Denika.ua (Харків)
1 614 грн.
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
2 356 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Timesport.com.ua (Львів)
2 665 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
JBL JBLWBUDS2WHT — Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White JBLWBUDS2WHT
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Zaua.store (Львів)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 774 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) UA JBLWBUDS2WHT
Sota.store (Київ)
1 679 грн.
← купити
Навушники jbl Wave Buds 2 White (jblwbuds2wht)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 739 грн.
← купити
Навушники JBL WAVE BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Кібернетики (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) WaveBuds2White(JBLWBUDS2WHT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 JBLWBUDS2WHT White
MAUDAU (Київ)
2 099 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 JBLWBUDS2BLK Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2WHT) білі JBLWBUDS2WHT
MAUDAU (Київ)
2 242 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MAUDAU (Київ)
2 006 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура JBL WAVE BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
2 033 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
1 821 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MAUDAU (Київ)
2 012 грн.
← купити
Гарнітура JBL Wave BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (7065567)
MAUDAU (Київ)
1 857 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
1 854 грн.
← купити
TWS JBL Wave BUDS 2 5.3 (JBLWBUDS2BLK) Black UA
MAUDAU (Київ)
1 840 грн.
← купити
TWS JBL Wave BUDS 2 5.3 (JBLWBUDS2WHT) White UA
MAUDAU (Київ)
1 824 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2WHT) білі
MAUDAU (Київ)
2 181 грн.
← купити
Навушники JBL бездротові навшники Wave Buds 2 ( WBUDS2BLK) чорні
MAUDAU (Київ)
2 189 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MAUDAU (Київ)
1 953 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
MAUDAU (Київ)
1 836 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
MAUDAU (Київ)
← купити
JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) jblwbuds2blk
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 755 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBLWBUDS2WHT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура JBL WAVE BUDS 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (7065567) YC-7065567
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 751 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) NW65063
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 749 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) NW65064
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 720 грн.
← купити
TWS JBL Wave BUDS 2 5.3 (JBLWBUDS2BLK) Black UA MO-90721
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 735 грн.
← купити
TWS JBL Wave BUDS 2 5.3 (JBLWBUDS2WHT) White UA MO-90722
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBLWBUDS2BLK
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2, White, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією зарядки, технологія `JBL Deep Bass Sound` (JBLWBUDS2
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 898 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Wave Buds 2, Black JBL (2000003324576)
Rozetka.ua (Київ)
2 668 грн.
← купити
Навушники Wave Buds 2, White JBL (2000003324590)
Rozetka.ua (Київ)
2 987 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (17048)
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) (17043)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 196 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 – стильні бездротові TWS з ANC, Bluetooth 5.3, до 40 год, Чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 493 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 40h Bluetooth 5.3 ANC TWS White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
1 986 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
2 129 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 383 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) Чорний 26812
Rozetka.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) Білий 21329
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
1 972 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 957 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
2 206 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) [123567]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) [123568]
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 072 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
1 973 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 941 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
2 155 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 White (WBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 987 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Wave Buds 2 Black (WBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) (240562)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Навушники jbl Wave Buds 2, Black, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією заряджання, технологія "jbl Deep Bass Sound" (jblwbu
Rozetka.ua (Київ)
1 963 грн.
← купити
Навушники jbl Wave Buds 2, White, Bluetooth, мікрофон, чохол з функцією зарядки, технологія "jbl Deep Bass Sound" (jblwbuds2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 [109747]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 [109746]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Wave Buds 2 Black чорний (531686)
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Wave Buds 2 White білий (533925)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 JBLWBUDS2BLK Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 JBLWBUDS2WHT White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT) JBL JBLWBUDS2WHT 921780
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK) JBL JBLWBUDS2BLK 921781
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT), вакуумні, з активним шумовим тиском, до 40 (10+30 від кейсу)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2WHT) білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навішники JBL Wave Buds 2 (JBLWBUDS2BLK) чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
1 889 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 (ek06091)
Rozetka.ua (Київ)
2 250 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
2 173 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Wave Buds 2 Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 40h Bluetooth 5.3 ANC TWS Black (JBLWBUDS2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
2 288 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Wave Buds 2 40h Bluetooth 5.3 ANC TWS White (JBLWBUDS2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Wave Buds 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Wave Buds 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Wave Buds 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія