шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition

Ціни134Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition за ціною від 3090 грн.
Фото 30

Характеристики та опис JBL Tune Flex 2 Ghost Edition

Вага (г): 4; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 8; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 13; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс13 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка12 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів6 шт.
Функції та можливості
Мобільний застосунок / JBL Headphones /
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників55 мАгод
Ємність батареї кейса545 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (розмова)4.5 год
Час роботи (без шумозниження)12 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)48 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага4 г
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 090  до 5 746 грн.
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Portativ.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex Ghost 2 (JBLTFLEX2GWHT) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (Ghost Black) JBLTFLEX2GBLK
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Touch (Дніпро)
3 499 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
ШО (Київ)
3 239 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) Ua
Цифра (Київ)
3 199 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) Ua
Stls.store (Київ)
3 349 грн.
← купити
JBL JBLTFLEX2GBLK
Mallprix.com (Київ)
3 153 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Saren.com.ua (Львів)
4 402 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Tehnomart.com (Київ)
3 151 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (TFLEX2GBLK) Tune Flex 2 Ghost Black (TFLEX2GBLK)
Denika.ua (Харків)
3 117 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 743 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Tune Flex 2 Ghost Black (JblTFLEX2GblK) JBLTFLEX2GBLK
Openshop.ua (Київ)
3 442 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 478 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) UA JBLTFLEX2GWHT
Sota.store (Київ)
3 163 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 477 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost (JBLTFLEX2GWHT) White JBLTFLEX2GWHT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition Black (JBLTFLEX2GBLK) (JBLTFLEX2GBLK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Comtrading.ua (Київ)
3 241 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Purple
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 431 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 278 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
E-server.com.ua (Київ)
3 462 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Skay.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
icom.net.ua (Київ)
3 090 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники jbl Tune Flex 2 Ghost Black (jbltflex2gblk)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 237 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Foroom.com.ua (Київ)
3 325 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) TuneFlex2GhostBlack(JBLTFLEX2GBLK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
MAUDAU (Київ)
4 002 грн.
← купити
JBL JBLTFLEX2GWHT
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 193 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Portativ.ua (Київ)
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex Ghost 2 (JBLTFLEX2GBLK) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (Ghost White) JBLTFLEX2GWHT
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
ШО (Київ)
3 169 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) Ua
Цифра (Київ)
3 531 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) Ua
Stls.store (Київ)
3 593 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Redprice.sale (Львів)
5 740 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 746 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 197 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition White (JBLTFLEX2GWHT) (JBLTFLEX2GWHT)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost White (TFLEX2GWHT) Tune Flex 2 Ghost White (TFLEX2GWHT)
Denika.ua (Харків)
3 132 грн.
← купити
Гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost (JBLTFLEX2GBLK) Black JBLTFLEX2GBLK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 418 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
icom.net.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Timesport.com.ua (Львів)
3 191 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Zaua.store (Львів)
3 194 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) UA JBLTFLEX2GBLK
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники jbl Tune Flex 2 Ghost White (jbltflex2gwht)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 249 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBLTFLEX2GBLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 468 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Tune Flex 2 Ghost White (JblTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Openshop.ua (Київ)
3 503 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2GWHT) TuneFlex2(JBLTFLEX2GWHT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Timesport.com.ua (Львів)
5 737 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
MAUDAU (Київ)
3 385 грн.
← купити
TWS JBL TUNE FLEX 2 5.3 (JBLTFLEX2GBLK) Ghost Black UA
MAUDAU (Київ)
3 350 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2GWHT) стереогарнітура в кейсі прозора біла
MAUDAU (Київ)
4 132 грн.
← купити
Навушники JBL бездротові Tune Flex 2 Ghost чорний bluetooth мікрофон акумулятор 55 mAh чохол з функцією зарядки
MAUDAU (Київ)
4 219 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
MAUDAU (Київ)
3 786 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
MAUDAU (Київ)
3 482 грн.
← купити
JBL JBLTFLEX2GBLK
Kvshop.com.ua (Київ)
3 577 грн.
← купити
TWS JBL TUNE FLEX 2 5.3 (JBLTFLEX2GBLK) Ghost Black UA MO-90740
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 160 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2, Ghost Black, Bluetooth, мікрофон, акумулятор 55 mAh, чохол з функцією зарядки, техноло
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 196 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) (7065588) YC-7065588
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 329 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBLTFLEX2GWHT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 204 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Tune Flex 2, Ghost Black JBL (2000003324248)
Rozetka.ua (Київ)
5 182 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 022 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 682 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 695 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black
Rozetka.ua (Київ)
4 866 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 706 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 723 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 736 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) [123579]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX2 White
Rozetka.ua (Київ)
3 890 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (TFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 772 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost White (TFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 790 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune Flex 2 Ghost Black (jbltflex2gblk)
Rozetka.ua (Київ)
3 679 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune Flex 2 Ghost White (jbltflex2gwht)
Rozetka.ua (Київ)
3 693 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost [142766]
Rozetka.ua (Київ)
3 883 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Tune Flex 2 Ghost Black чорний (533916)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Tune Flex 2 Ghost White білий (533918)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) (7065588)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 737 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK) JBL JBLTFLEX2GBLK 921772
Rozetka.ua (Київ)
3 990 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT) JBL JBLTFLEX2GWHT 939282
Rozetka.ua (Київ)
4 319 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK), закриті, активне шумозаглушення, 6 мікрофонів, 48 годи
Rozetka.ua (Київ)
3 597 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT), закриті, активне шумозаглушення, 6 мікрофонів, 48 годи
Rozetka.ua (Київ)
3 247 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2GWHT) стерео гарнітура в кейсі прозоре біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2, Ghost чорний, bloetooth, мікрофон, акумулятор 55 mAh, чохол з функцією зарядки, технол
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 689 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost (ek06084)
Rozetka.ua (Київ)
3 903 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost White (JBLTFLEX2GWHT)
Rozetka.ua (Київ)
4 106 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 092 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Black (JBLTFLEX2GBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 878 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Ghost Purple (JBLTFLEX2GMAE)
Rozetka.ua (Київ)
4 395 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune Flex 2 Ghost Edition, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune Flex 2 Ghost Edition у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія