шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune Flex 2

Ціни259Опис Відгуки1Обговорення1Корисне3
Купити навушники JBL Tune Flex 2 за ціною від 2820 грн.
Відео 3Фото 33

Характеристики та опис JBL Tune Flex 2

Вага (г): 4; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 8; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 13; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Рейтинг за відгуками:
1
0
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс13 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка12 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів6 шт.
Функції та можливості
Мобільний застосунок / JBL Headphones /
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників55 мАгод
Ємність батареї кейса545 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (розмова)4.5 год
Час роботи (без шумозниження)12 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)48 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага4 г
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
я отдал за наушники 3500 грн, качество звучания и эргономика на 300 грн!
3 серпня 2025, 23:44 #
Переваги:ИХ НЕТ ОТ СЛОВА СОВСЕМ!

Недоліки:для меня JBL это что то эталонное в сфере музыки. но как оказалось это касается только колонок. даже не думайте покупать наушники этого бренда - вы очень сильно разочаруетесь. Звук очень плоский, высоких частот абсолютно нет, басс есть он он корявый. если включать на полную громкость готовьтесь к тому ,что динамики будут слегка хрепеть.
микрофон. для моих прогулок по парку микрофон это одна из причин покупки данной модели, судя по описанию эти наушники должны быть просто ТОП.
по факту собеседник меня слышит как будто я надел на голову ведро 20 литровое. поигрался чуток с настройками в приложении JBL - вроде чуть лучшее стало. но вот я еду в машине и разговариваю по телефону в наушниках. приоткрыл окно и мой собеседник слышал все машины проезжающие мимо, сигналы, шум ветра с окна - ОН СЛЫШАЛ АБСОЛЮТНО ВСЕ ЗВУКИ КРОМЕ МЕНЯ!!
И я уже промолчу за посадку наушников в ушах!
У меня есть наушники Baseus E16 купленные на алиэксперссе за 280 грн с доставкой играют сочнее и микрофон или такой же или даже чуть получше!!!

Коментар:НЕ РЕКОМЕНДУЮ К ПОКУПКЕ НИ ОДНОЙ МОДЕЛИ JBL. - поверьте будете разочарованы

Автор:DenisUA  пользуюсь JBL Tune Flex 2 місяць і більше

від 2 820  до 4 886 грн.
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Portativ.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 109 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2WHT) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (White) JBLTFLEX2WHT
Jabko.ua (Львів)
2 999 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Touch (Дніпро)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Click.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
ШО (Київ)
3 099 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 BLK
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) Ua
Цифра (Київ)
3 149 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) Ua
Stls.store (Київ)
3 249 грн.
← купити
JBL JBLTFLEX2TQE
Mallprix.com (Київ)
2 965 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Tendo.com.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Tehnomart.com (Київ)
3 003 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (TFLEX2WHT) Tune Flex 2 White (TFLEX2WHT)
Denika.ua (Харків)
2 981 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 276 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2BLK) TuneFlex2(JBLTFLEX2BLK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Redprice.sale (Львів)
3 297 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) UA JBLTFLEX2WHT
Sota.store (Київ)
3 036 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 963 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Tune Flex 2 Black (JblTFLEX2blK) JBLTFLEX2BLK
Openshop.ua (Київ)
3 280 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) (JBLTFLEX2BLK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Гарнітура JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2BLK) Black JBLTFLEX2BLK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Comtrading.ua (Київ)
3 081 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 348 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 942 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 954 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Nkt.ua (Київ)
2 914 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Skay.ua (Одеса)
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
G10.in.ua (Чернівці)
2 820 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники jbl Tune Flex 2 Black (jbltflex2blk)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 058 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 172 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Foroom.com.ua (Київ)
3 141 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
MAUDAU (Київ)
3 780 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) jbltflex2wht
Kvshop.com.ua (Київ)
3 477 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 031 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Blue (JBLTFLEX2TQE)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Portativ.ua (Київ)
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Blue (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2TQE) Turquoise
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2BLK) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (Black) JBLTFLEX2BLK
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (Turquoise) JBLTFLEX2TQE
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 TQE
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Tendo.com.ua (Київ)
← купити
JBL JBLTFLEX2BLK
Mallprix.com (Київ)
2 973 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Tehnomart.com (Київ)
2 877 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (TFLEX2BLK) Tune Flex 2 Black (TFLEX2BLK)
Denika.ua (Харків)
2 944 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (TFLEX2TQE) Tune Flex 2 Turquoise (TFLEX2TQE)
Denika.ua (Харків)
2 824 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2TQE) TuneFlex2(JBLTFLEX2TQE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Redprice.sale (Львів)
3 278 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
3 294 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Timesport.com.ua (Львів)
3 275 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 303 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 284 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 982 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Tune Flex 2 Turquoise (JblTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Openshop.ua (Київ)
3 015 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Tune Flex 2 White (JblTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Openshop.ua (Київ)
3 160 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) (JBLTFLEX2TQE)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) (JBLTFLEX2WHT)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Гарнітура JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2TQE) Turquoise JBLTFLEX2TQE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Comtrading.ua (Київ)
3 073 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 655 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 269 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 бірюзовий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 692 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 384 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 078 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Nkt.ua (Київ)
2 909 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
E-server.com.ua (Київ)
3 312 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
3 467 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Timesport.com.ua (Львів)
3 822 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Timesport.com.ua (Львів)
3 524 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 126 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 094 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Redprice.sale (Львів)
3 572 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 578 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Timesport.com.ua (Львів)
3 569 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 257 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Sota.store (Київ)
3 195 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Zaua.store (Львів)
2 979 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Zaua.store (Львів)
2 960 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Zaua.store (Львів)
3 254 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) UA JBLTFLEX2BLK
Sota.store (Київ)
2 977 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) UA JBLTFLEX2TQE
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 513 грн.
← купити
Навушники jbl Tune Flex 2 White (jbltflex2wht)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 123 грн.
← купити
Навушники jbl Tune Flex 2 Turquoise (jbltflex2tqe)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 959 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 JBLTFLEX2TQE Turquoise
MAUDAU (Київ)
3 799 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 JBLTFLEX2BLK Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 в кейсі чорні (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
3 811 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
MAUDAU (Київ)
3 849 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
3 555 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 654 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
3 678 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 213 грн.
← купити
Гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFlex2BLK) (7065583)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFlex2TQE) (7065584)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 200 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFlex2BLK)
MAUDAU (Київ)
2 931 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFlex2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 037 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFlex2WHT)
MAUDAU (Київ)
3 191 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 5.3 (JBLTFlex2BLK) Black UA
MAUDAU (Київ)
3 232 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 5.3 (JBLTFlex2TQE) Turquoise UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 5.3 (JBLTFlex2WHT) White UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Black Bluetooth (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
3 208 грн.
← купити
Бездротові навушники - стерео гарнітура в кейсі JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2BLK) чорна
MAUDAU (Київ)
3 923 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL TUNE FLEX 2 white (JBLTFLEX2WHT)
MAUDAU (Київ)
3 983 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL TUNE FLEX 2 TWS Turquoise
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 576 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
MAUDAU (Київ)
3 400 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
MAUDAU (Київ)
3 468 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
MAUDAU (Київ)
3 289 грн.
← купити
JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) jbltflex2blk
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) jbltflex2tqe
Kvshop.com.ua (Київ)
3 277 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBLTFLEX2TQE
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK) (7065583) YC-7065583
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 158 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) (7065584) YC-7065584
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2, Turquoise, Bluetooth, мікрофон, акумулятор 55 mAh, чохол з функцією зарядки, технологі
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 018 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2, Black, Bluetooth, мікрофон, акумулятор 55 mAh, чохол з функцією зарядки, технологія `J
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 026 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) NW65053
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 865 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) NW65054
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 010 грн.
← купити
TWS JBL TUNE FLEX 2 5.3 (JBLTFLEX2BLK) Black UA MO-90737
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 049 грн.
← купити
TWS JBL TUNE FLEX 2 5.3 (JBLTFLEX2TQE) Turquoise UA MO-90738
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
TWS JBL TUNE FLEX 2 5.3 (JBLTFLEX2WHT) White UA MO-90739
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) NW65052
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBLTFLEX2BLK
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBLTFLEX2WHT
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBL (2000003336562)
Rozetka.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
Навушники TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBL (2000003336555)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Tune Flex 2, Turquoise JBL (2000003324637)
Rozetka.ua (Київ)
4 871 грн.
← купити
Навушники бездротові Tune Flex 2, Black JBL (2000003324262)
Rozetka.ua (Київ)
4 886 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 813 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 610 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 659 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2, TWS, Bluetooth 5.3, 48h автономії, ANC, чорні
Rozetka.ua (Київ)
4 197 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2, бірюзові, Bluetooth 5.3, ANC, 48h, TWS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 446 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 789 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise
Rozetka.ua (Київ)
4 244 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 898 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 887 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) Чорний 31482
Rozetka.ua (Київ)
4 215 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) Бірюзовий 34456
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 493 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 521 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) [123562]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 809 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 440 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
4 219 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 861 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (TFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 417 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 White (TFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 607 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (TFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 562 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 730 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) (241652)
Rozetka.ua (Київ)
4 057 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) (243680)
Rozetka.ua (Київ)
4 433 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune Flex 2 Turquoise (jbltflex2tqe)
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune Flex 2 White (jbltflex2wht)
Rozetka.ua (Київ)
3 552 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune Flex 2 Black (jbltflex2blk)
Rozetka.ua (Київ)
3 479 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 [109740]
Rozetka.ua (Київ)
4 015 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 [109741]
Rozetka.ua (Київ)
3 652 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 [109739]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Tune Flex 2 Turquoise бірюзовий (533915)
Rozetka.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура JBL Tune Flex 2 Black чорний (533909)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 JBLTFLEX2TQE Turquoise
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 JBLTFLEX2BLK Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) Бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Black (JBLTFLEX2BLK) (7065583)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) (7065584)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 474 грн.
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TWS Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT) JBL JBLTFLEX2WHT 921774
Rozetka.ua (Київ)
3 702 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) JBL JBLTFLEX2TQE 921773
Rozetka.ua (Київ)
3 767 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK) JBL JBLTFLEX2BLK 921775
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK), закриті, активне шумозаглушення, 6 мікрофонів, 48 годин автон
Rozetka.ua (Київ)
3 397 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE), закриті, активне шумозаглушення, 6 мікрофонів, 48 годин а
Rozetka.ua (Київ)
3 247 грн.
← купити
Бездротові навушники - стерео гарнітура в кейсі JBL Tune Flex 2 (JBLTFLEX2BLK) чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL TUNE FLEX 2 TWS Turquoise
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JJBL TUNE FLEX 2 white (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Чорний (JBLTFLEX2BLK) (7065583)
Rozetka.ua (Київ)
4 174 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE FLEX 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE) (7065584)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 469 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники гарнітура вкладки Bluetooth JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 760 грн.
← купити
Навушники гарнітура вкладки Bluetooth JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (ek06086)
Rozetka.ua (Київ)
3 810 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (ek06085)
Rozetka.ua (Київ)
3 684 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 (ek06087)
Rozetka.ua (Київ)
3 680 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 867 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 670 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 White (JBLTFLEX2WHT)
Rozetka.ua (Київ)
4 025 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 695 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 48h Bluetooth 5.3 ANC TWS Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
4 001 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune Flex 2 48h Bluetooth 5.3 ANC TWS Black (JBLTFLEX2BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune Flex 2 Turquoise (JBLTFLEX2TQE)
Rozetka.ua (Київ)
3 466 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune Flex 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune Flex 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune Flex 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія