шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник ColMi i28 Ultra за ціною від 1899 грн.
Фото 3

Характеристики та опис ColMi i28 Ultra

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL7013A6S; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; жіночий календар; тиск (тонометр); пульсометр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 899  до 3 674 грн.
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Black
Redprice.sale (Львів)
2 515 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 518 грн.
← купити
Розумні годинники COLMI i28 Ultra AI Gold AMOLED з функцією DA GPT, Bluetooth-дзвінок, AMOLED-екран, моніторинг здоров'я, во
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 521 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 512 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Black
Saren.com.ua (Львів)
2 522 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Gold Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 586 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Gold
Redprice.sale (Львів)
2 583 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
2 589 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi i28 Ultra Gold
Timesport.com.ua (Львів)
2 580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ColMi i28 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник ColMi i28 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник ColMi i28 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія