шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник ColMi C8 Max за ціною від 1339 грн.
Фото 5

Характеристики та опис ColMi C8 Max

Ступінь захисту: 10 WR (1 ATM); Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 250; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL7012F; Дисплей ("): 1.93; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
10 WR (1 ATM)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 339  до 3 062 грн.
Смарт-годинник Colmi C8 Max Black
Redprice.sale (Львів)
1 557 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi C8 Max Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 560 грн.
← купити
Смарт часы Colmi c8 max Black
Technoshark.com.ua (Луцьк)
1 500 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi c8 max Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 339 грн.
← купити
Colmi c8 max Black Смарт-годинник c8 max Black
Kvshop.com.ua (Київ)
1 647 грн.
← купити
Смартгодинник ColMi C8 Max Black
Rozetka.ua (Київ)
1 785 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi C8 Max Gold
Redprice.sale (Львів)
1 993 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi C8 Max Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 563 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi C8 Max Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
1 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi C8 Max Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 554 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ColMi C8 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник ColMi C8 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник ColMi C8 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія