шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO W10 Pro за ціною від 1049 грн.
Фото 5

Характеристики та опис XO W10 Pro

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 225; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; NFC; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 2.04; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вібрація; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
NFC
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 2 613 грн.
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Gold
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Silver
Soho.com.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch золотистий
MAUDAU (Київ)
1 515 грн.
← купити
Смарт Годинник XO W10 Pro AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 613 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Black
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Gold
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch сріблястий
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт XO W10 Pro AMOLED Золотий
Rozetka.ua (Київ)
1 806 грн.
← купити
Смарт годинник XO W10 Pro, AMOLED, IP67, BT5.0, 225mAh, Золотий
Rozetka.ua (Київ)
2 069 грн.
← купити
Смарт Годинник XO W10 Pro AMOLED Золотий
Rozetka.ua (Київ)
2 093 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch XO W10 Pro Amoled Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro Wireless Charging Smart Sports 2.04" IPS BT Call, Track, HeartRate, IP67 для iOS / Android Золотий
Rozetka.ua (Київ)
1 444 грн.
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro Wireless Charging Smart Sports 2.04" IPS BT Call, Track, HeartRate, IP67 для iOS / Android Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro Wireless Charging Smart Sports 2.04" IPS BT Call, Track, HeartRate, IP67 для iOs / Android Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник XO W10 Pro AMOLED гібридний модуль Bluetooth V3.0/5.0 для синхронізації з пристроями Android/iOS через про
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник XO W10 Pro AMOLED Bluetooth V3.0/5.0 Gold
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Часы XO W10 Pro AMOLED бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 908 грн.
← купити
Смарт Годинник XO W10 Pro AMOLED
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник XO W10 Pro AMOLED 2.04 дюйма Bluetooth 5.0 цинковий сплав золотий для здоров'я та спорту
Rozetka.ua (Київ)
1 810 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED 10 Generation Black
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro Wireless Charging Smart Talking Watch Золотий
Rozetka.ua (Київ)
1 553 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro Wireless Charging AMOLED Screen 10 Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Золотий
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging
Rozetka.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch золотий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch черний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник XO W10 Pro AMOLED |368x480, BT5.0, Track, IP67| Black
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Смарт годинник XO W10 Pro AMOLED |368x480, BT5.0, Track, IP67| Gold
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO W10 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO W10 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO W10 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія