шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO W10 Pro за ціною від 1049 грн.
Фото 5

Характеристики та опис XO W10 Pro

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 225; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; NFC; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 2.04; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вібрація; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
NFC
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 2 600 грн.
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Gold
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Silver
Soho.com.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch золотистий
MAUDAU (Київ)
1 515 грн.
← купити
Смарт Годинник XO W10 Pro AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
XO Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Gold
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch сріблястий
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO W10 Pro AMOLED Screen 10 Generation Wireless Charging Smart Talking Watch чорний
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO W10 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO W10 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO W10 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія